Regulamin przyznawania medalu Zasłużony dla Wędkarstwa Lubelszczyzny

Przepisy PZW | 2010-10-08 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Rozdział   1.

Medal „Zasłużony dla Wędkarstwa Lubelszczyzny ‘' może być przyznany osobie będącej :

1. Obywatelem polskim ,członkiem PZW w Okręgu Lubelskim ,która spełnia następujące wymogi :
  2. Jest aktywnym członkiem PZW z co najmniej 25-letnim stażem
  3. Wniosła istotny wkład w rozwój wędkarstwa w Okręgu Lubelskim.
  4. Nie była karana za przekroczenie przepisów regulaminu amatorskiego połowu ryb oraz Ustawy o rybactwie śródlądowym.
  5. Odznacza się etyką wędkarską.
  6. Uwaga ! Dopuszcza się również nadanie medalu osobie nie będącej członkiem PZW

za wybitne zasługi w rozwoju wędkarstwa na Lubelszczyźnie.

Rozdział  2.

1.
  2. Wnioski o nadanie odznak sporządzają  Koła i Komisje Problemowe na swoichposiedzeniach , które opiniowane są przez Komisję Odznaczeń Zarządu Okręgu i przekazywanie do zatwierdzenia przez Zarząd Okręgu.
  3. Wnioski należy składać do Zarządu Okręgu do dnia 04 listopada 2010 r.
  4. Wnioski złożone po tym terminie ,nie wypełnione czytelnie , bez podpisów władz jak również nie opieczętowane pieczęcią - nie będą opiniowane przez Komisje Odznaczeń Zarządu Okręgu.
  5. Komisja Odznaczeń Zarządu Okręgu rozpatruje wnioski do końca 8 listopada  br. i przekazuje je do Zarządu Okręgu do zatwierdzenia.
  6. Zarząd Okręgu zatwierdza wnioski w drodze uchwały .
  7. Dekoracja medalem winna nastąpić na posiedzeniu władz PZW, w czasie Walnych Zgromadzeń lub z okazji uroczystości i imprez PZW .
  8. Wnioski o nadanie medalu wypełnia się na formularzach wg ustalonego wzoru. Jeden egzemplarz przekazuje  się do Okręgu .
  9. Komisja Odznak Zarządu Okręgu prowadzi rejestr osób odznaczonych medalami.

Zarząd Okręgu PZW w Lublinie

Komisja d/s  Odznaczeń