Komunikaty

UWAGA!!! Przeniesiono na łowisko rezerwowe Dratów. Spławikowe Mistrzostwa Okręgu w kategorii seniorów i młodzieży U-22 przeniesiono na łowisko rezerwowe Dratów

Komunikaty | 2010-07-25 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Okręgowa Komisja Sportowa uprzejmie informuje ,że zgodnie z kalendarzem imprez sportowych Okręgu na 2010rok, organizuje w dniach 31 lipca -1 sierpnia  2010 roku Spławikowe Mistrzostwa Okręgu w kategorii seniorów i młodzieży U-22.

W celu właściwego przygotowania zawodów, prosimy o przesłanie protokołów z odbytych zawodów o Mistrzostwo Koła/Klubu oraz telefonicznie (081) 745-66-60 potwierdzenie uczestnictwa w przedmiotowych zawodach w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27-lipca 2010 roku . Po tym terminie zawodnicy nie będą dopuszczeni do zawodów.

Komisja Sędziowska:

1. Sędzia Główny                  - Kol. Krzysztof  Krystecki

2. Z-ca Sędziego Głównego  - Kol. Edward Kosiewski

3. Sekretarz                           - Kol. Jerzy Leus

1.    Uczestnictwo :

W zawodach uczestniczą mistrzowie kół i klubów , mistrz Okręgu z 2009 roku oraz pierwsza 15 z Grand-Prix Okręgu za 2009 rok .
W przypadku niemożności udziału mistrza koła lub klubu z roku 2010 ,prawo startu ma kolejny sklasyfikowany zawodnik.

2.    Łowisko :

Ze względu na stale podnoszący się poziom wody w Wiśle, Spławikowe Mistrzostwa Okręgu w kategorii seniorów i młodzieży U 22 zostały przeniesione na łowisko rezerwowe tj. Zbiornik Dratów

3.     Sprawy organizacyjne :

-   zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z Regulaminem   wędkarskiego sportu kwalifikowanego w dwu trzygodzinnych turach.
-   obowiązują limity ilościowe zanęt i przynęt które wynoszą :

•     zanęta w stanie nawilżonym + glina ,żwir itp. 17 L .
  •     przynęty żywe 2,5 L w tym max 1L ochotki .

-  miarki i pojemniki zgodnie z nowymi zasadami sportu wędkarskiego

Obowiązkiem zawodnika jest potwierdzenie swojego udziału w zawodach w sekretariacie zarówno w pierwszym jak i drugim dniu zawodów.

4.      Koszty uczestnictwa :

Kosztami uczestnictwa w spławikowych Mistrzostwach Okręgu jest wniesienie opłaty startowej w sekretariacie zawodów, która wynosi:

- pełna opłata od zawodnika         - 30,- zł
- opłata od osoby towarzyszącej  - 20,- zł

5.    Postanowienia końcowe .

-  Sekretariat zawodów dla seniorów i młodzieży  U-22 nad rzeką Wisłą Wólka Profecka

-  Po zakończeniu zawodów pierwszej i drugiej tury , organizator zapewnia uczestnikom Mistrzostw gorący posiłek w ramach wniesionej opłaty startowej.

6.    Program Mistrzostw dla obu kategorii .

31 lipca 20010 roku sobota - pierwszy dzień zawodów

- godz. 13,25 V sygnał na 5-min przed końcem zawodów

- godz. 13,30 VI sygnał kończący zawody

- godz. 15,oo  ogłoszenie wyników i zakończenie Mistrzostw Okręgu

Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie minutowym zawodów.