Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

KOLEJNY TRENING I NOWY REKORD ŁOWISKA

Aktualności | 2010-05-21 | Publikujący: Koło PZW Mełgiew

W dniach 14-16 maja 2010r odbył się trening działającej przy kole w Mełgwi otwartej sekcji karpiowej SILVER CARP w którym gościnnie udział wziął karpiarz ze Świdnika - Marcin F.

Deszczowy pierwszy wieczór i noc z czystym sumieniem można zaliczyć do udanych ponieważ aż do godz. 2,00 karpie nie dawały spokoju. Mnóstwo brań, dużo spiętych ryb ale i sporo złowionych karpi oraz wiele satysfakcji. Nie były to jednak zbyt duże osobniki, największy z nich ważył 6,5 kg.


Sobotni ranek zaczął się dość wcześnie bo już o godz. 4,30 pierwszy i jak do tej pory największy karp 7,30 kg ląduje na macie. Dobra hossa utrzymała się przez cały dzień i jak się okazało było to dla karpiarzy prawdziwe eldorado ponieważ brań było tyle, że nikt nie był w stanie ich zliczyć. Tego dnia zostało złowionych mnóstwo dużych karpi. Tak jak nie można było zliczyć brań tak też nie udało się zliczyć złowionych karpi szczególnie o wadze do 6 kg. Czym więcej brań tym po południu większe sztuki lądowały na brzegu. Zaczęło się od karpia 7,3 kg, przed południem 8 kg wczesnym popołudniem 8,4 kg, 8,60 kg, no i ... nowy rekord łowiska karp 13,60 kg złowiony przez zaproszonego gościa Marcina F. ze Świdnika. Do wieczora jeszcze kilak 6-7 kg i przed wieczorem na zakończenie 9,10 kg.


Sobotni wieczór rozpoczął się bardzo deszczowo i taka pogoda utrzymała się aż do samego rana. Tak jak załamała się pogoda tak też przestały intensywnie żerować duże karpie i noc nie była zbyt udana kilka brań kilka karpików o wadze od 1-4 kg.


W rezultacie wszyscy uczestnicy treningu byli bardzo zadowoleni z wyników jakie osiągnęli podczas treningu, najwyraźniej przekazane nauki i doświadczenie v-ce mistrzów Polski Daniela i Roberta, którzy gościli na Mełgiewskim łowisku w kwietniu  okazały się bardzo przydatne.

Serdeczne gratulacje dla Marcina F. za ustanowienie nowego rekordu łowiska i wyłowienie karpia o wadze 13,60 kg.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.