Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Efekty sztucznych tarlisk

Wielu z nas się zastanawiało co dają sztuczne tarliska corocznie stawiane na Zalewie Zemborzyckim. Czy jest to tylko spełnienie zawartej umowy z Urzędem Miasta Lublina, czy też stwarzanie bazy rozrodczej dla rybich drapieżników .W dniu 27 kwietnia byliśmy świadkami podniesienia części wpuszczonych tarlisk w celu sprawdzenia efektów tarła. Obraz jaki  wynurzył się z wody zaskoczył nie tylko nas ale  również i naszych ichtiologów. Jedlina gęsto pokryta ikrą sandacza wróży dobrymi wynikami w jego rozrodzie. Cieszy to nie tylko nas ale i zapewne zleceniodawców.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Domaciuk Marcin Data dodania: 9 lat temu Oceń: -2 + / -

    Rozwiń
  • mariowielo Data dodania: 9 lat temu Oceń: 2 + / -

    przez soltyss1 piątek, 7 maja 2010, 10:33

    podczas poniedziałkowego wędkowania z kolegami nad zalewem od strony przedszkola zaobserwowaliśmy co najmniej dziwną rzecz.mianowicie w sztucznie utworzonych wyspach które tam zacumowały trze się ryba ale i ginie.ginie bo wpływa w oczka siatki którą wysepki są opasane i tam zostaje uwięziona,po prostu się blokuje. może dało by radę coś z tym problemem zrobić ?

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama