Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wiosennych porządków ciąg dalszy

W sobotnie przedpołudnie w OSW Rogóżno znowu się spotkaliśmy by dokończyć prace remontowo - modernizacyjne rozpoczęte tydzień wcześniej. Tym razem plan zakładał remont pomostu głównego, wyrównanie drogi dojazdowej i sprzątanie jeziora. Zakładany plan został wykonany w 100 procentach, choć nie jest to już koniec wiosennych przygotowań do sezonu. Akces swojej pomocy zgłosili nasi emeryci i wszystko na to wskazuje, że jeszcze przed 1 majem i dla nich przygotujemy front robót. Tegoroczna zima narobiła dużo szkód. Najbardziej ucierpiał pomost główny. Tydzień temu jedna grupa pracowała przy nim przez całą dniówkę, teraz również całą dniówkę trzeba było poświęcić na dokończenie tych prac modernizacyjnych.  Dwie wywrotki żużlu zostało rozwiezione po całej drodze dojazdowej. Pozimowe koleiny przestały straszyć naszych klientów.

Ponad 800 litrów śmieci zebrano z trzcin okalających nasze jezioro. Pomimo częstych takich akcji, śmieci jest coraz więcej. Nie chcę nikogo obrażać, ale jako wędkarze jesteśmy brudasami, bo trudno jest uwierzyć w to, że przypadkowo wiatr zabrał z łodzi puste butelki /również szklane/, puszki po piwie, torby, reklamówki, wiadra, opakowania po zanętach i przynętach, itd. Itp.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama