Nowy sezon – nowe ceny?

Dochodzą do mnie wiadomości, że nie wszyscy koledzy są zorientowani w obowiązującym cenniku w Ośrodku Sportów Wędkarskich w Rogóżnie. Przekonują nas wędkarze, że gdzieś na jakiś stronach internetowych są opublikowane aktualne cenniki i że różnią się od tych obowiązujących  na miejscu. Nie wierzcie innym stronom internetowym. Nawet nasze Rybobranie na temat naszego łowiska publikuje nieprawdę. Pomimo zgłoszenia uwag do tych zapisów informacja ta nie została poprawiona. Zezwolenie jednorazowe tak jak do tej pory kosztuje 8 zł i uprawnia do łowienia na łowisku od świtu do zmierzchu /godzina przed wschodem słońca, godzina po zachodzie słońca/. Zezwolenie sezonowe kosztuje 50 zł i uprawnia do wędkowania od 1 stycznia do 31 grudnia. Uprawnienia te dotyczą również wędkowania nocnego/ w sezonie letnim od 1 czerwca do 30 września z łodzi, z pomostów lub z brzegu, natomiast od 1 października do 31 maja, wędkowanie nocne dopuszczone jest tylko z brzegu i pomostów - RAPR /. O fakcie wędkowania nocnego należy poinformować osobiście lub telefonicznie gospodarza łowiska /telefon na zezwoleniu/ ze względów bezpieczeństwa i działań antykłusowniczych naszej Społecznej Straży Rybackiej. Na łowisku można używać sprzętu pływającego własnego lub skorzystać z oferty wynajmu łodzi ośrodkowej. Mamy w naszej ofercie również możliwość cumowania łodzi prywatnej przy naszym pomoście przez cały sezon z możliwością jej zimowania na ośrodku. W załączonych plikach przedstawiam kolegom wszystkie ceny aktualnie obowiązujące w Ośrodku Sportów Wędkarskich w Rogóżnie oraz terminy turnusów wczasowych. Na temat ewentualnych wczasów nad wodą informację można uzyskać w recepcji Ośrodka pod nr telefonu 81 75 70 448.

Będąc w naszym Ośrodku polecamy również skorzystanie z usług gastronomicznych w naszym barze Złota Orfa, który w sezonie letnim otwarty jest od godziny 8.00 do 22.00 i serwuje dania obiadowe i napoje chłodzące.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Ośrodka i aktywnego wypoczynku na naszym łowisku licencyjnym Rogóżno.