Komunikat nr 2 Prezydium ZO PZW w Lublinie w sprawie promocji wędkarstwa wśród młodzieży

Aktualności | 2010-04-01 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Prezydium Zarządu Okręgu na wniosek Komisji Młodzieżowej uchwałą nr 58 Prezydium ZO z dnia 29.03.2010r.  w ramach akcji  "Wędkarstwo i Ekologia" wprowadza promocję dla nowo wstępującej w szeregi PZW młodzieży do lat 16.

Promocja trwa od 15 kwietnia do 30 września 2010roku.

W ramach promocji : nowo wstępujący w szeregi PZW nie ponosi opłat: za egzamin, wpisowe, legitymację, składkę okręgową nizinną. Nowy członek po opłaceniu tylko składki członkowskiej w wysokości 15 zł będzie mógł wędkować na wodach nizinnych ogólnodostępnych (wodach PZW).

Skarbnicy pobierają od nowo wstępującego 15 zł za składkę członkowską i wklejają do legitymacji tylko 2 znaczki :znaczek składki członkowskiej (15 zł) i składki okręgowej nizinnej - 18 zł, podlegającej refundacji przez Zarząd Okręgu.

Rozliczenia sprzedaży znaczków okręgowych nizinnych (18 zł) następuje po przedstawieniu przez skarbników do Zarządu Okręgu przy rozliczaniu znaków wartościowych.;

1 - specyfikacji do wpłaty /w pozycji składki okręgowe na wody nizinne wpisuje się  - czł. uczestnik szt.  ...  bezpłatnie/

2 - wypełnionego wykazu opłat członków uczestników, którzy skorzystali z promocji /załącznik/

Plakaty dotyczące promocji będzie można pobierać w biurze Zarządu Okręgu po 10 kwietnia 2010 r.

Na naszej stronie internetowej www.pzw.org.pl/lublin w zakładce młodzież ukaże się (po 10.03.2010) pełna lista młodzieży do lat 16, która skorzystała z promocji w 2009 roku.

Przypominamy:

Wykonując uchwałę nr 59 ZG PZW z dnia 31.08.2007r. w sprawie pracy na rzecz edukacji ekologicznej w środowisku dzieci i młodzieży - do lat 16, biuro ZO PZW w Lublinie zwraca się z prośbą o wyodrębnienie w raportach finansowych wydatków na rzecz dzieci i młodzieży:

np. za wydany posiłek na zawodach o mistrzostwo koła Zarząd Koła otrzyma fakturę, fakturę należy zatwierdzić, opisać z adnotacją \"w zawodach brało udział..... dzieci i młodzieży do lat 16.

Wyodrębnienie ilości dzieci i młodzieży biorącej udział w zawodach dotyczy wszystkich poniesionych kosztów przez koło (z-p pucharów, usług transportowych, nagród rzeczowych itp.) Dane powyższe są nam niezbędne do udokumentowania wydatków na rzecz dzieci i młodzieży.