Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Komunikat nr 2 Prezydium ZO PZW w Lublinie w sprawie promocji wędkarstwa wśród młodzieży

Aktualności | 2010-04-01 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Prezydium Zarządu Okręgu na wniosek Komisji Młodzieżowej uchwałą nr 58 Prezydium ZO z dnia 29.03.2010r.  w ramach akcji  "Wędkarstwo i Ekologia" wprowadza promocję dla nowo wstępującej w szeregi PZW młodzieży do lat 16.

Promocja trwa od 15 kwietnia do 30 września 2010roku.

W ramach promocji : nowo wstępujący w szeregi PZW nie ponosi opłat: za egzamin, wpisowe, legitymację, składkę okręgową nizinną. Nowy członek po opłaceniu tylko składki członkowskiej w wysokości 15 zł będzie mógł wędkować na wodach nizinnych ogólnodostępnych (wodach PZW).

Skarbnicy pobierają od nowo wstępującego 15 zł za składkę członkowską i wklejają do legitymacji tylko 2 znaczki :znaczek składki członkowskiej (15 zł) i składki okręgowej nizinnej - 18 zł, podlegającej refundacji przez Zarząd Okręgu.

Rozliczenia sprzedaży znaczków okręgowych nizinnych (18 zł) następuje po przedstawieniu przez skarbników do Zarządu Okręgu przy rozliczaniu znaków wartościowych.;

1 - specyfikacji do wpłaty /w pozycji składki okręgowe na wody nizinne wpisuje się  - czł. uczestnik szt.  ...  bezpłatnie/

2 - wypełnionego wykazu opłat członków uczestników, którzy skorzystali z promocji /załącznik/


Plakaty dotyczące promocji będzie można pobierać w biurze Zarządu Okręgu po 10 kwietnia 2010 r.

Na naszej stronie internetowej www.pzw.org.pl/lublin w zakładce młodzież ukaże się (po 10.03.2010) pełna lista młodzieży do lat 16, która skorzystała z promocji w 2009 roku.

Przypominamy:

Wykonując uchwałę nr 59 ZG PZW z dnia 31.08.2007r. w sprawie pracy na rzecz edukacji ekologicznej w środowisku dzieci i młodzieży - do lat 16, biuro ZO PZW w Lublinie zwraca się z prośbą o wyodrębnienie w raportach finansowych wydatków na rzecz dzieci i młodzieży:

np. za wydany posiłek na zawodach o mistrzostwo koła Zarząd Koła otrzyma fakturę, fakturę należy zatwierdzić, opisać z adnotacją \"w zawodach brało udział..... dzieci i młodzieży do lat 16.

Wyodrębnienie ilości dzieci i młodzieży biorącej udział w zawodach dotyczy wszystkich poniesionych kosztów przez koło (z-p pucharów, usług transportowych, nagród rzeczowych itp.) Dane powyższe są nam niezbędne do udokumentowania wydatków na rzecz dzieci i młodzieży.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama