Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Efekt przyduchy na jeziorze Krzczeń.

Aktualności | 2010-03-27 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

 

Za nami kilka słonecznych dni, które sprawiły, że w szybkim tempie z jezior znikła pokrywa lodowa. Każdy z nas dobrze o tym wiedział, że przyducha nie oszczędziła naszych jezior ale nikt nie zdawał sobie sprawy co tak naprawdę znajduje się pod lodem. Po dzisiejszej wizycie nad jeziorem Krzczeń jestem strasznie zdruzgotany i zaniepokojony o nasze Otwarcie Sezonu Spławikowego, które właśnie planowaliśmy na 11 kwietnia. Niski stan wody a do tego masa gnijących ryb nie wróżą nic dobrego. Miejmy nadzieje, że odpowiednie władze zajmą się całą tą sytuacją i odpowiednio zareagują.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Pol Łukasz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  no_commentlbn

  Byłem i widziałem to co się stało w prasie piszą 1,5 tony ludzie to okrutne kłamstwo!!!. Śniętej ryby było 5 razy więcej.Ekipy sprzątały Śnięte ryby juz od końca lutego a finałowe oczyszczanie miało miejsce od 30 marca do 2 kwietnia.Wybrałem się w wielki piątek by zobaczyć efekty a tam dalej biało eh szkoda gadać ze jezioro nad które jezdzilem przez cały sezon straciło tyle na wartości.Zapytałem sie miejscowych co według nich było przyczyną odpowiedzieli bez 2 zdan obnizony poziom wody przede wszystkim.A możma było podniesc sluze lecz gospodarze odpowiedzieli ze lód był za gruby i mieli z tym problemy.Eh szkoda tylu gigantycznych koluchów sandaczy,okoni,leszczy i karpi.Zaskakujące jest to ze zaden karaś srebrzysty nie leżał pośród tysięcy śnietych ryb,przynajmniej one dały sobie rade.

 • Chrzanowski Henryk Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  chrzan61

  Widać padłe karpie a to znaczy że ryb w wodzie było dużo za dużo by bez ingerencji z zewnątrz przetrwały zimę, odśnieżanie pokrywy i pompowanie powietrza pod lód mogły by pomóc.

 • jacoli Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  jacoli

  Przykry widok ile jest takich miejsc gdzie zima zebrała swoje żniwo.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama