Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wyniki zawodów podlodowych o "Puchar Prezesa Koła PZW-Uściwierz"

Aktualności | 2010-03-09 | Publikujący: Koło PZW Uściwierz

W dniu 07 marca 2010r. rozegrane zostały zawody podlodowe o "Puchar Prezesa Koła PZW-Usciwierz".Zawody odbyły się na jeziorze Łukcze i miały charakter otwarty. rozegrano jedną czterogodzinną turę. Do zawodów przystąpiło 23 wędkarzy z różnych Kół. W sportowej atmosferze losy zwyciestwa ważyły się do ostatnich minut. WYNIKI ZAWODÓW 1. miejsce kol. Tymicki Krzysztof  (WSK)           2000pkt. 2. miejsce kol. Tokarski Zbigniew (WSK)           1800pkt 3.miejsce kol. Mirończuk Mariusz (Uściwierz)      1700pkt 4. miejsce kol. Królik Marek (WSK)                       780pkt 5. miejsce kol. Banucha Grzegorz  (WSK)            720pkt. W kategorii o najdłuższą rybę zwyciężył kol. Mazur Michał        17.40cm

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • usciwierz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

    usciwierz

    Zgadzam sie co do propagowania bezpieczeństwa na lodzie, ale na żadnym zdjęciu nie widzę, ani kufajki, ani gumofilców, a kombinezony pływające i owszem.

  • tripskajter Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

    Tak sobie myślę,pokazujmy tylko tych wędkarzy którzy na lód wychodzą zabezpieczeni kufajka,gumofilce to nie jest sprzęt który zabezpiecza życie wędkarza na lodzie.Propagujmy bezpieczeństwo na lodzie.