Nowe Koło PZW "START" w Dęblinie aktywowało już swoją działalność.

Aktualności | 2010-03-07 | Publikujący: Koło PZW Start w Dęblinie

Nowe Koło PZW "START" w Dęblinie aktywowało już swoją działalność. W niedziele tj. 28.02.2010 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Wyborcze Władz i Organów Koła, na którym zaszczycili nas swoją obecnością Burmistrz Dęblina, Przewodniczący Rady Miasta Dęblin oraz
Przedstawiciel ZO PZW LUBLIN .

Zebranie rozpoczął przedstawiciel Zarządu Okręgu PZW Jerzy Leus.

Członkowie Zebrania poprzez głosowanie wybrali Prezesa naszego Koła Kol. Jerzego Buzyrew, a następnie pozostałych członkowie Zarządu Koła Kol.: Andrzeja Buzyrew, Waldemara Szczepaniaka, Roberta Jońskigo, Arkadiusza Nakonieczka, Stanisława Słowińskigo, Tomasza Dziosa, Krzysztofa Piotrowskiego.

Kolejnym ważnym etapem Zebrania był wybór Komisji Rewizyjnej, do której zostali wybrani Kol.: Grzegorz Kamiński, Mariusz Warowny oraz Sądu Koleżeńskiego w osobach Krzysztofa Modzelewskigo i Ryszarda Olszaka.

Nowo wybrany Prezes Koła zapoznał wszystkich zebranych z planem pracy Koła PZW Start w Dęblinie na rok 2010, po czym serdecznie wszystkim podziękował za zaufanie i wybór na Prezesa Koła.

Kolega Robert Joński zapoznał wszystkich zebranych z terminarzem imprez sportowych oraz zachęcił wszystkich do brania udziału w zawodach zarówno Towarzyskich jak i o Mistrzostwo Koła.

Burmistrz Miasta Dęblina P. Stanisław Włodarczyk gratulował między innymi odwagi w założeniu nowego Koła oraz życzył sukcesów w prowadzeniu tego stowarzyszenia a także sukcesów nad wodą!

Przewodniczący Rady Miasta Dęblina podczas swojej wypowiedzi złożył gratulacje nowym władzom Koła, zadeklarował swą pomoc oraz postanowił ufundować puchar Przewodniczącego Rady Miasta na zawody wędkarski, które mają się odbyć na tę okoliczność.

Pierwsze Walne Zgromadzenie zakończyło się krótką dyskusją wszystkich zebranych, po której zakończono zebranie.