Komunikat Komisji sportowej ZO PZW w Lublinie

Komunikaty | 2010-02-22 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Uprzejmie informuje  że dnia 06 marca 2010 roku w sobotę  o godzinie 10 00 w siedzibie ZO PZW przy ul. Nałkowskich 105 odbędzie się spotkanie z Kapitanami Sportowymi Kół/Klubów  z Komisją Sportową Okręgu . Tematem spotkania będzie obecna sytuacja i zadania   sportów wędkarskich na 2010 rok . Po omówieniu  zadań odbędzie się   szkolenie na sędziów wędkarskich które obejmie  poszczególne dyscypliny wędkarskie , po szkoleniu odbędą się egzaminy na klasę  podstawową i okręgową .Prosimy o wydelegowanie zainteresowanych  osób  z waszego koła/klubu na wyżej wymienione spotkanie. Kandydaci na sędziów powinny przywieźć ze sobą po jednej fotografii . W miarę możliwości proszę o potwierdzenie obecności delegacji z koła lub klubu do 05.03.2010 roku .