Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Podlodowe Mistrzostwa Okręgu 2010 – to już historia

Aktualności | 2010-01-24 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Drugi dzień Podlodowych Mistrzostw Okręgu większość zawodników rozpoczęła od  prób odpalenia samochodu. 25-cio stopniowy mróz skutecznie ostudził samochody, lecz nie ostudził chęci do podlodowego wędkowania. Tylko kilku kolegom nie udało się dotrzeć na miejsce zbiórki drugiej odsłony tych zawodów. Mocny mróz tym razem nie przeszkadzał wędkującym, gdyż już od samego rana raźnie świeciło słoneczko, a i ryby z większą chęcią przystąpiły do śniadania.  Również i zawodnicy,  jakby nauczeni doświadczeniami pierwszej tury rozeszli się po całych sektorach,  nie grupując się w jednym miejscu szukali ryb w całym wyznaczonym obszarze. To wszystko sprawiło, że dzisiejszy dzień przyniósł dużo więcej satysfakcji. Kiedy  sygnał obwieścił koniec zawodów, zgrupowani przy komisji wagowej oczekiwali na wynik dzisiejszej rywalizacji, popijając grzane piwo zaprawione aromatycznymi przyprawami korzennymi. Komisja skrzętnie policzyła i poważyła efekty drugiej tury i przystąpiła do obliczania końcowych rezultatów. Jeszcze tylko gorąca grochówka dla wszystkich uczestników i można już było przystąpić do ogłoszenia wyników. W tej ceremonii wziął udział Prezes ZO Zbigniew Sadowski, który gratulując zwycięzcom podziękował za udział i wytrwałość wszystkim uczestnikom a organizatorom  za sprawne zorganizowanie udanych zawodów. Podlodowym Mistrzem Okręgu został Andrzej Boguszewski z koła Barrakuda. Wyprzedził on Wincentego Sawickiego z koła OSW Rogóżno /gospodarza łowiska/ i Marka Winiarskiego z koła WSK Świdnik. Drużynowo najskuteczniejszymi okazali się zawodnicy koła Barrakuda Lublin, wyprzedzając zawodników z koła WSK Świdnik i koła OSW Rogóżno.

W plikach poniżej przedstawiam punktację drugiej tury zawodów oraz wyniki końcowe. Zdjęcia z tej imprezy możesz sobie ściągnąć ze strony Chomikuj.pl w folderze Podlodowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Lublinie.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Krzysztof Data dodania: 9 lat temu Oceń: 2 + / -

  krzychu88

  Witam i gratuluje zwycięzcom! Natomiast dziwi mnie że to już kolejne mistrzostwa okręgu na których nie było nikogo z Dęblina. Czy ZO Lublin naprawde nie widzi co tam się dzieje?? No ale cóż ... im mniej kól wezmie udział w mistrzostwach tym wieksze szanse dla "waszych"!!

 • Kupidura Marcin Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  Gratuluje Marek !

 • Kuzel Marek Data dodania: 9 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama