Pierwszy dzień Podlodowych Mistrzostw Okręgu

Aktualności | 2010-01-23 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Ponad dwudziestostopniowy mróz przywitał uczestników Podlodowych Mistrzostw Okręgu  na zmrożonych wodach jeziora Rogóżno.  W sobotni poranek do tej rywalizacji stanęło 78 zawodników reprezentujących 38 Kół i Klubów Okręgu Lubelskiego /dwóch zawodników startowało tylko w klasyfikacji indywidualnej/. Było tak zimno, że i rybom zabrakło ochoty na wczesne śniadanie. Dopiero, gdy słonko raźniej zaświeciło brania się spotęgowały. Dzień wcześniej na treningach drobnicy nie trzeba było prosić, wchodziła do otworu całymi stadami. Dzisiaj liczyła się każda ryba. Ponieważ zawody są rozgrywane w dwóch turach a wygrywa ten, kto uzyska dobry wynik zarówno pierwszego dnia jak i drugiego, nie będę przedstawiał triumfatorów. Również nie będę się kusił o typowanie zwycięzców gdyż ryba już nie jednego nauczyła pokory. Jednak ponieważ wiem, że niektórzy koledzy oprócz dobrej zanęty i przynęty, również stosują niezawodną taktykę, pozwalam sobie na ogłoszenie wyników pierwszej tury. Znajdziesz tam wyniki w sektorach, oraz klasyfikację indywidualną i drużynową.