Po zebraniu

Aktualności | 2009-12-02 | Publikujący: Koło PZW Uściwierz

W dniu 21.11.2009r. odbyło się Walne Zebranie sprawozdawcze Koła Uściwierz. Przy niewielkiej frekwencji, poruszono wiele kwestii istotnych dla Koła jak również środowiska.Po przedstawieniu sprawozdań działalności Koła za 2009r. odbyła się dyskusja /chwilami gorąca/ nad tym co się udało zrobić i co planujemy na przyszły rok. Podjęto  szereg uchwał i wniosków: 1.       Wykonanie tarlisk na jeziorze „Usciwierz" 2.       Podniesienie wymiaru ochronnego szczupaka do 50cm na jeziorze „Usciwierz" 3.       Powołanie Społecznej Straży Rybackiej 4.       Remont dojścia do pomostu 5.       Walka z „koluchem" 6.       Regulamin Grand Prix w Kole   W zebraniu uczestniczyli również zaproszeni goście. Był Prezes zaprzyjaźnionego Towarzystwa Ekologicznego  kol. Tadeusz Roczniak i Prezes Zarządu  Okręgu PZW Lublin kol. Zbigniew Sadowski, który  wręczył odznaczenia i dyplomy przyznane przez Zarząd Okręgu i Zarząd Główny PZW. Dyplomy za zasługi dla wędkarstwa otrzymali: 1.       Mirończuk Mariusz 2.       Wawszczak Ryszard 3.       Cieślik Ireneusz Medal za zasługi dla wędkarstwa Lubelszczyzny  wręczono kol. Ireneuszowi Cieślikowi, oraz medal za zasługi w rozwoju wędkarstwa otrzymał kol. Mieczysław Kołodziejczyk. Gratulujemy wyróżnionym . Podczas zebrania przeprowadzono również losowanie II edycji loterii wędkarskiej organizowanej przez sklep „FAUN".Nagrody wylosowali: 1.       Kolompar Andrzej -elektroniczna waga wędkarska 2.       Kiryczuk Artur - podbierak 3.       Bielski Jerzy - pokrowiec 4.       Chełstowski Dariusz - parasol 5.       Kiryczuk Artur - parasol 6.       Stawecki Grzegorz parasol Gratulacje i zapraszamy po odbiór nagród. Po części oficjalnej przy poczęstunku  dyskusja trwała do późnego wieczora .