Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wspomnienia z Turcji

Aktualności | 2009-11-29 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Długo oczekiwaliśmy na pierwszą relację naszego Robercika i jego żony Marty z wyprawy do Turcji. Wyprawy, która była nagrodą za trzykrotne zwycięstwo w rodzinnych zawodach wędkarskich „O srebrną Paterę Sopolu". Tak jak przystało na współorganizatora tego cyklu imprez, główną nagrodę zasponsorowało Biuro Usług Turystycznych Sopol z Lublina. Był to tygodniowy pobyt rodziny Pierepienków w jednym z najładniejszych kurortów Turcji. Zamiast zdjęć, otrzymaliśmy obszerną fotorelację, którą prezentujemy w całości w pliku pdf.  Mamy nadzieję, że ta fotorelacja spowoduję jeszcze większe zainteresowanie tymi zawodami, gdyż już dzisiaj możemy poinformować, że nasza umowa z Biurem Usług Turystycznych Sopol w Lublinie została przedłużona na kolejne lata.

Tą drogą chcielibyśmy podziękować Pani Edycie Kurnickiej i Małgorzacie Ćwiklińskiej Sołtys - właścicielkom Lubelskiego Sopolu za dotychczasową współpracę.  Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zrobimy wspólną imprezę a nasi  najlepsi jeszcze nie raz dzięki Wam będą mogli przeżyć niezapomnianą przygodę.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama