Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2009

Aktualności | 2009-10-26 | Publikujący: Koło PZW Lublin Barrakuda

W  dniu 24.10.2009r. w gronie ponad 30-to osobowym zakończyliśmy sezon wędkarski 2009. Towarzyszyli nam w tej jakże miłej imprezie nasi sponsorzy, sympatycy i przyjaciele. Pogoda była dość przychylna, więc i humory nam dopisywały. Spotkanie odbyło się w gościnnej restauracji "Fregata" nad Zalewem Zemborzyckim. Gospodarze zadbali o nas w najdrobniejszych szczegółach - atmosfera była wspaniała. Serdeczne podziękowania za doskonałą organizację składamy na ręce szefostwa i załogi "Fregaty".

Ale zanim zaczęliśmy świętować, posprzątaliśmy naszą Bystrzycę. Prawie 20 osób - w tym kilkoro naszych najmłodszych kolegów i koleżanek - zbierało śmieci wzdłuż brzegu rzeki na kilkusetmetrowym odcinku. Zebraliśmy ogromne ilości odpadów różnego rodzaju. Niestety, również po wędkarzach. Apelujemy przy tej okazji do wszystkich, aby dbali o czystość i porządek. Dbajmy o nasze wody.

Bardzo dziękujemy za liczne przybycie na nasze spotkanie. Zawsze miło nam gościć WAS u siebie. Zapraszamy ponownie - w przyszłym roku - na wszystkie organizowane przez nas imprezy.

Aha! Zdjęcia z soboty już są w naszej galerii.

Zarząd "Barrakudy".

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.