Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Grand Prix Koła rozstrzygnięte.

Aktualności | 2009-10-15 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Zawody spinningowe o Puchar Prezesa Koła kończyły sezon wędkarski 2009, ale i kończyły rywalizację w Gran Prix naszego Koła. Na podsumowanie tej klasyfikacji przyjdzie czas podczas Walnego Zgromadzenia Koła, ale wyniki już dzisiaj chciałbym opublikować. W kategorii seniorów po raz kolejny na pierwszych trzech stopniach podium te same osoby. Zamieniają się tylko miejscami. Pierwszy Marian Grzywacz, drugi Jan Sadowski i trzeci Leszek Watrak. Ta trójka zdominowała tegoroczną punktację.

Ciekawa rywalizacja toczyła się również wśród juniorów. Tutaj miłe zaskoczenie albowiem na pierwszym miejscu znalazł się Kacper Bordzoł, wyprzedzając Olę Włodarczyk i Dominika Krasuckiego. W przypadku juniorów główną rolę odegrała frekwencja na zawodach. Ola i Dominik nie startowali we wszystkich zawodach i tą stratę punktów później jest trudno odrobić. Wszystkim triumfatorom gratulujemy i czekamy na oficjalne podsumowanie tej klasyfikacji.

Podsumowując Grand Prix Koła należy stwierdzić, że dopisywała w tym roku frekwencja. Łącznie choć jeden raz w zawodach wystartowało /zostało sklasyfikowane w GP/ 60 seniorów i 10 juniorów. Zawodnicy podczas zawodów wyłowili ponad 200 kg ryb.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama