Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Lublin - muchą stoi. Ciekawe wieści ze Słupska

Aktualności | 2009-10-14 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Jesienny Lipień Łupawy i kolejny sukces naszych wędkarzy. Grzesiek Gołofit indywidualnie trzecie miejsce, Rysiek Bąk czwarte , Piotrek Zieleniak dwudzieste drugie, Sławek Skałuba pięćdziesiąty czwarty. Drużynowo nasza ekipa tym razem na piątym miejscu, ale w Grand Prix po tych zawodach  awansowała na miejsce drugie.

Sceneria tych zawodów jest nie do opisania. Wspaniała pomorska przyroda, rybne rzeki ,niezwykła gościnność - to trzeba przeżyć. Rzeka Łupawa z "patronackim" odcinkiem klubu „Trzy Rzeki" należy do najlepszych lipieniowych łowisk w naszym kraju, a zawody Jesienny Lipień Łupawy  na stałe wpisały się w harmonogram GP Polski. Zawody te zamykają tegoroczny,  tak bardzo dla naszych zawodników  udany sezon. Najwyższy w historii wynik lubelskiej drużyny. Drugie miejsce w GP Polski Wyprzedzili nas tylko koledzy z Krosna.

Równie ciekawie przedstawia się klasyfikacja indywidualna. Grzesiek Gołofit kolejny raz w kadrze Polski, blisko kadry był też Rysiek Bąk.  Miejsce 17 ale do pierwszej dziesiątki zabrakło mu tylko10 punktów. Piotrek nie był na Mistrzostwach Polski więc w ogólnej punktacji trzy zera ale 24 miejsce w GP to też wspaniały  wynik. Sławek Skałuba też zakwalifikował się do czołowej osiemdziesiątki . Nasz junior Mateusz Irsak również uzyskał dobry wynik w indywidualnej klasyfikacji GP Polski i zapewne będzie brany pod uwagę przy wyborze do startu w przyszłorocznych Muchowych Mistrzostwach Świata, czego mu serdecznie życzymy.  Przyszłoroczny cykl GP Polski w dyscyplinie muchowej może być bardzo ciekawy gdyż jak widać Lublin muchą stoi.
Oficjalne wyniki Jesiennego Lipienia Łupawy jak i zdjęcia pochodzą z serwisu ZO PZW Słupsk, autor ToBoki". Tam również znajdziesz wyniki całego GP.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama