Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wspólnie z Milejowem kończyliśmy sezon wędkarski 2009.

Aktualności | 2009-10-04 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

W najbliższą niedzielę na jeziorze Rogóżno odbędą się zawody o Spinningowy Puchar Prezesa Koła i te zawody będą wieńczyły nasz sezon wędkarski, ale koniec sezonu już zaczęliśmy świętować tym razem wspólnie z kołem PZW Milejów.  W tym sezonie często spotykaliśmy się z kolegami na wspólnym wędkowaniu, wspólna organizacja wielu imprez sportowych więc i wspólne zakończenie sezonu. Samą oprawą uroczystości zajęli się koledzy z Milejowa. Oni byli organizatorami zawodów wędkarskich na rzece Wieprz i oni również „zgarnęli" wszystkie puchary jakie były przygotowane na te zawody. Tym razem aura dopisała i choć poranek był chłodny i wilgotny to już w trakcie zawodów wyszło słoneczko by w pełni odsłonić piękne starorzecze naszej rzeki. W zasadzie nie dopisała tylko frekwencja , ale usprawiedliwienie jest tutaj proste, górnicy w sobotę pracują. Niemniej jednak atmosfera wspaniała i choć ryba z wędkarzami nie współpracowała to imprezę należy uznać za bardzo udaną. Na zaproszenie kolegów z Milejowa gościem tej imprezy był redaktor Wiadomości  Wędkarskich Marek Kluczek. Miał okazję poznać historię koła, obecnych działaczy i ich osiągnięcia.

Wracając do zawodów to tak jak powiedziałem wcześniej, tym razem dostaliśmy wielkie lanie. Jedną z przyczyn naszej porażki jest fakt, że na rzece nie wędkujemy a druga przyczyna to chimeryczne brania i niestety nierówne stanowiska. O lakatach stanowiły bonusy, które się czasami trafiały. Tym razem trafiły na kolegów z Milejowa. Im zwycięstwa gratulujemy i obiecujemy, że odbijemy to za rok.

Indywidualnie zawody wygrał kol Waldemar Stefaniuk wyprzedzając Jacka Tudruja i Roberta Kasprzaka. Klasyfikację drużynową /klasyfikowanych siedmiu zawodników z każdego koła/ wygrało Koło Milejów 45 pkt i wyprzedziło koło OSW Rogóżno 63 pkt.

Protokół z klasyfikacji indywidualnej przedstawiamy w poniższym załączniku.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama