Zawody o Puchar Prezesa III tura Krzczeń 2009

Zawody o Puchar Prezesa Koła PZW Spółdzielca 2009r.

6.09.2009r odbyła się trzecia i ostatnia tura zawodów spławikowych o Puchar Prezesa naszego Koła. Rybka, choć drobna brała nawet dobrze, wiec wyniki były niezłe. Krzczeń i tym razem nie zawiódł. Pogoda również dopisała. Najwięcej złowił Piotr Kołodziej 6,02kg w tym dwa ładne leszcze, drugi był Mariusz Hawrył z wynikiem 4,7kg, z którym o jedna rybkę przegrał Sławek Wasilewski 4,64kg a czwarty był Dariusz Schulz z wynikiem 3,16kg. Sławek na 5 minut przed końcem zawodów zaciął wielkiego jak łopata leszcza ale niestety  ten  pływał gdzie chciał i po kilku minutach pokazał tylko ogon...

Jeden z członków Koła, nie biorący udziału w zawodach złowił na grunt karpia 4,45kg !!

W sumie po podliczeniu wszystkich tur okazało się, że pierwsze miejsce zdobył Piotr Kołodziej, drugi był Dariusz Schulz a trzecie miejsce przypadło Mariuszowi Hawryłowi.

Gratulacje:)