Spławikowe zakończenie sezonu 2009

Aktualności | 2009-09-06 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

W dniu 6 września 2009 roku na jeziorze Dratów odbyły się zawody wędkarskie kończące sezon spławikowy. Mimo wietrznej pogody zgromadzeni zawodnicy z dużym zaangażowaniem przygotowywali się do zawodów licząc po cichu na uzyskanie doskonałych wyników. Tego dnia jednak ryba nie dopisała a uzyskanie wyniku powyżej 1000 pkt sprawiało wielu zawodnikom ogromne problemy, natomiast tym którym udało się przełamać tą granice prezes koła mógł wręczyć nagrody za 3 pierwsze miejsca. I tak oto na podium stanęli:

W kategorii seniorów:
1. Olender Marek
2. Kościelski Grzegorz
3. Ślusarski Andrzej

W kategorii juniorów:
1. Maciejewski Wojciech
2. Kędzierski Marcin
3. Józefczuk Konrad

Gratulujemy zwycięzcom i serdecznie zapraszamy na następne zawody wszystkich członków koła.