Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

I Okręgowa Olimpiada Sportów Wędkarskich

Aktualności | 2009-08-31 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

I Okręgowa Olimpiada Sportów Wędkarskich

I Okręgowa Olimpiada Sportów Wędkarskich przeszła do historii wspaniałe warunki pogodowe na dobrze przygotowanym łowisku i sprawnie przeprowadzonych zawodach  w dyscyplinie rzutowej i spławikowej. W atmosferze radości i ciekawości jak zostanie przeprowadzona pierwsza tego typu impreza doczekaliśmy się zakończenia zawodów i rozdania pięknych pucharów i nagród rzeczowych dzieciaki i opiekunowie ze smakiem wcinali kiełbaski z grilla i jak się okazało dla wszystkich starczyła nawet na dublety.

A Koła  Łukowa  z pewnością zrobią nie jedną wspólną imprezę z Komisją Młodzieżową przy ZO PZW w Lublinie,  bo współpraca układa nam się wzorowo, dla dzieci to widoki na dalsze imprezy.

Wyniki wszystkich sektorów w załączniku.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (25)

 • Samoń Tomasz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  tomaszsamon

  Jeśli była opcja rozegrania tych zawodów w Bychawie to wielka szkoda, że się na nią nie zdecydowano, dla tego typu zawodów łowisko idealne, dzieciaki miały by frajdę łowiąc rybki nawet 3-4m od brzegu. I to łowić, a nie wyczekiwać na branie... A i z dojazdem o wiele bliżej

 • Harasim Marek Data dodania: 10 lat temu Oceń: 2 + / -

  marek

  Kolego Tomaszu, widzę że czytasz między wierszami. Ja w swoim komentarzu próbowałem bronić swobody wypowiedzi na temat zamieszczonego newsa. Ty natomiast będąc administratorem największego na Lubelszczyźnie forum dyskusyjnego zamiast mi pomóc próbujesz mi wcisnąć coś, czym się nigdy nie zajmowałem i w tej kadencji również zajmował nie będę. Sprawami sportu zajmuje się Komisja sportowa i być może do niej to pismo trafiło. Nie mogę znać treści wszystkich pism zaadresowanych na ZO w Lublinie. Natomiast zestawienie tych dwóch akwenów miało zobrazować poziom trudności na tych akwenach, zwłaszcza że chodziło tutaj o wędkowanie dzieci i młodzieży. I zapewne ty nie wiedziałeś, że alternatywą dla rozegrania tych zawodów była właśnie Bychawa i należy żałować że od tego pomysłu odstąpiono.

 • Samoń Tomasz Data dodania: 10 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Harasim Marek Data dodania: 10 lat temu Oceń: 5 + / -

  marek

  Długo zastanawiałem się, czy mam prawo wypowiadać się w sprawach, których świadkiem nie byłem, gdyż nie uczestniczyłem w zawodach młodzieżowych. Ponieważ jednak w komentarzach pojawia się często sprawa kultury, dobrego wychowania, przynależności do PZW naszego członka koła, więc jako Prezes koła i w pewnym sensie wychowawca młodzieży postanowiłem wypowiedzieć się i udzielić wsparcia swojemu członkowi koła. Myślałem, że uczynią to inni wędkarze, członkowie nie tylko naszego koła. Myślałem, ze będą bronić swobody wypowiedzi na określony temat. Niestety nikomu to do głowy nie przyszło. Pozwólcie więc, że teraz to i ja Wam się narażę i że to mnie teraz będziecie chcieli pozbawić członkowstwa w PZW.
  Po pierwsze. Mateusz nikogo nie opluwał. Pisząc komentarz podpisał się swoim nazwiskiem pomimo, że w tych zawodach był zwycięzcą. W jego odczuciu zawody były przygotowane tak jak to on ocenił, a pisząc swój komentarz skomentował podaną wiadomość na ten temat.
  Po drugie. Zakładka komentarze jest publikowana za zgodą administratora strony internetowej. Skoro adm. wyraził zgodę na komentowanie wiadomości to niech liczy się również na komentarzami mu nieprzychylnymi. Ta zakładka nie ma nazwy wazeliniarstwo. Jeśli ktoś z uczestników te zawody widział inaczej niech pisze komentarze. Czytelnik tą imprezę oceni dopiero gdy przeczyta całość informacji na ten temat.
  Pisząc te słowa nie oceniam zawodów, choć mam zastrzeżenia do podanej informacji na ten temat. Jest niepełna i być może dlatego wzbudziła niepotrzebne emocje. Dlatego nie mogę zgodzić się z biorącymi udział w krytyce kolegami. Ja wiem ile wysiłku potrzeba na przygotowanie zawodów. Ja wiem, że Koledzy z Łukowa chcieli to łowisko przygotować jak najlepiej. Ale i ja również wiem, że to jest Zimna Woda. Jedno z trudniejszych łowisk w Okręgu, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Gdyby było łatwe to Puchar Jawora odbyłby się na Zimnej Wodzie a nie w Bychawie. I na koniec, aby już temat zamknąć to już w dniu dzisiejszym deklaruję wolę organizacji zawodów zakończenia wakacji na łowiskach bardziej przyjaznych dla młodych adeptów wędkarstwa na zbiorniku Krzczeń.

 • facet Data dodania: 10 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • dominikk123 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 4 + / -

  Nie mamy o czym rozmawiać... Skończmy po prostu tą dyskusję, bo to jest bez sensu. Mateusz nie miał podstaw, żeby tak komentować te zawody, co zresztą już mu powiedziałem. A dyskusja na temat mojej osoby jest tutaj wyrwana z kontekstu i bezcelowa, choć przyznam, że sam ją niepotrzebnie rozwijałem. To będzie na tyle i mam nadzieję, że ten komentarz zakończy dyskusję, bo to niczemu dobremu nie służy. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w niedzielę, szczególnie Marcinowi:)

 • Czyż Krzysztof Data dodania: 10 lat temu Oceń: -4 + / -

  Rozwiń
 • dominikk123 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 4 + / -

  "A odniosłem się akurat do Ciebie w tym temacie bo bycie dwukrotnym Mistrzem Okręgu chyba do czegoś zobowiązuje i zawsze się patrzy na taką osobę." - to napisałeś w poprzednim komentarzu, a teraz piszesz: "Dominiku, tak jak już powiedziałem zdobycie MO nie zobowiązuje do niczego[..]". Zastanów się co piszesz, bo zaprzeczasz sam sobie. To tyle ode mnie.

 • Czyż Krzysztof Data dodania: 10 lat temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • Puławski Henryk Data dodania: 10 lat temu Oceń: 5 + / -

  henryk

  Jeżeli chodzi o jakieś zdjęcia zapraszam na stronę Koła Milejów.

 • Knap Marek Data dodania: 10 lat temu Oceń: 4 + / -

  Następnym razem ,sam będę brał aparat...

 • legion_ukf Data dodania: 10 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Knap Marek Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  Czy już nie będzie fotografii i reszty wyników z tych zawodów?

 • dominikk123 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 6 + / -

  Kamilu, czyli według Ciebie zdobycie MO zobowiązuje mnie do zajmowania dobrych miejsc na wszystkich zawodach, w których wystartuję? Na jednych wypada się lepiej, na innych gorzej i tak już jest... Jak już mam jakieś zobowiązania, to tylko w stosunku do samego siebie i Ty nie masz prawa mnie z nich rozliczać!

 • Knap Marek Data dodania: 10 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Krystecki Krzysztof Data dodania: 10 lat temu Oceń: 3 + / -

  Kolego Mateuszu nikt z działaczy łukowskich nie bierze nic za sprzątanie tylko dokłada własny czas i pieniądze to po pierwsze.Po drugie moja córka została Mistrzynią Okręgu w drugiej turze z czterech topów został jeden z gumą a haków nie wiem ile zerwała a to było na Dratowie taki cyrk w pierwszej turze miała Danka Szymańska.Na GP Puław Magdzie z całego piórnika został jeden lub dwa haczyki a ponadto sine palce od uderzeń gumy po zaczepach.Czy ktoś płakał.Tak po cichu z bólu.Po trzecie zgłoś się do swoich działaczy niech zapewnią pulę nagród i zorganizują zawody.Ja jako odpowiedzialny za młodzież nie widziałem chęci organizacji z tamtego regionu.Dlatego tonuj swoje wypowiedzi i uszanuj ciężką pracę innych.

 • Czyż Krzysztof Data dodania: 10 lat temu Oceń: -4 + / -

  Rozwiń
 • dominikk123 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 4 + / -

  Ciekawe, kto mnie tak wychwala? Bo nie zarejestrowałem... Nie rozumiem dlaczego odnosisz się do mnie, skoro nie zabrałem tutaj głosu? Wyobraź sobie, że nie narwałem dużo przyponów...

 • Czyż Krzysztof Data dodania: 10 lat temu Oceń: -4 + / -

  Rozwiń
 • Skrobowski Mateusz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 4 + / -

  mateuszgucio

  Nie jestem taki młody. Sprzątałem poza tym kilka razy wieprz, krzczeń i dratów.

 • Skrobowski Mateusz Data dodania: 10 lat temu Oceń: -8 + / -

  Rozwiń
 • Skibiński Andrzej Data dodania: 10 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • Krystek Krystian Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  poza tym wystarczy zebys pojechal z raz na MP, wtedy bys zobaczyl co to znacza stanowiska, dzieci ktore nie polowily nie mialy pretensji bo nawet 10 latek rozumie problem zarastania zbiornika, takze zycze wiecej odwagi w lowieniu na szczeblu wiekszym niz zawody dla dzieci i mniej nie obiektywnej krytyki

 • Krystek Krystian Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  Stanowiska byly wykoszone. Kazdy zawodnik mial swoj pas do urzadzenia stanowiska. Jesli chodzi o roslinnosc to moczarki byly wyciagne z wody speclajnymi " jezami". Wystarczylo rzucac w pasie tak jak bylo mowione na odprawie. Daj Ci boze zebys kiedys wystartowal na powaznych zawodach wtedy sie bedziesz modlil zeby wyrwac tylko 20 przyponow, spytaj waldka stachni8aka ile zerwal zestawow na wisle na GP Pulaw, jakos nie narzekal

 • Skrobowski Mateusz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  mateuszgucio

  Dziękujemy za "dobrze przygotowane łowisko". Narwałem ze 20 przyponów w badylu. Przynajmniej miałem nawiązane, a inni wiązali w trakcie zawodów. Kiełbaski niczego sobie. Ryba brała dobrze, przynajmniej niektórym ale uciekała między palcami i oczkami w siatce. Tylko głowa mi wystawała znad krzaków na wale. Na przyszłość wykoście trawe. Nagrody fajne.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama