Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Feederowo Spławikowy Puchar Prezesa ZO PZW w Lublinie - wyniki

Aktualności | 2020-10-13 | Publikujący: Sport w Lublinie

 

W dniu 11 października odbył się pierwszy Puchar Prezesa w dwóch metodach wędkarskich. Analizując wyniki jak i opinie startujących kolegów, szczególnie w dyscyplinie feederowej ryba była bardzo mało ruchliwa, jakby stanowiskowa i do tego brała chimerycznie pojedyncze brania. Wypada zacząć, że pogoda niestety pod psem, deszcz i mżawka wraz z wiatrem dawały mocne uczucie chłodu.

W metodzie spławikowej na łowisku nr 1 podzielonym na dwa sektory wyniki, jeśli chodzi o rybostan mizerne, ale co sprytniejsi szukali jazgarzy i okoni pod brzegiem punktując oraz od czasu do czasu sprawdzając dalsze partie wody w poszukiwaniu średniej ryby. Przysłowiowych zer było faktycznie mało, ale wagowo nie za ciekawie.

Szczęściarzem, który poradził sobie wśród spławikowców osiągając najlepszy wynik okazał się Kolega Marek Winiarski  z koła Świdnik WSK, przed Kolegą Ireneuszem Stępień z koła Selekt Lublin i Kolegą Bartkiem Sobolewskim z koła Leszcz w Kocku.

W metodzie feederowej zer naprawdę sporo, znowu amplituda wyników z tymi, którzy połowili osiągając około 5000 punktów duża. Wygrał Kolega z koła Azoty Puławy Marek Dąbrowski przed Kolegą Jarkiem Granatem z koła Lubartów Staw, na trzecim miejscu uplasował się Kolega Adam Władyczuk z koła Łuków Miasto, który bezpośrednio rywalizował ze zwycięzcą.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz dla wszystkich uczestników za wytrwałość i do zobaczenia za rok.  Jedynie warto się zastanowić nad łowiskiem, woda w Zalewie Zemborzyckim bardzo wysoka, dość czysta, choć temperatura w granicach 14°C nie jest temperaturą, w której ryby nie żerują, ale na pewno są, co pokazały odłowy kontrolne, po prostu przemieściły się na płytsze części zbiornika, które teraz płyciznami nie są.   

 

Poniżej mała fotorelacja jak i szczegółowe wyniki. 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama