Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Komunikat Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego w sprawie możliwości przeprowadzenia kampanii wyborczej w Związku

Aktualności | 2020-09-25 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

W dniu 19 września Zarząd Główny zatwierdził dokument - Ordynacja wyborcza do władz i organów Polskiego Związku Wędkarskiego.


Na jego podstawie odbywać się będą wybory podczas Okręgowych Zjazdów Delegatów i na Krajowym Zjeździe  Delegatów. Stanowi on również wytyczne dla Zarządów Okręgów dla uchwalenia ordynacji wyborczej dla Kół PZW.


Czteroletnia kadencja obecnych władz krajowych Związku, zgodnie  z § 18 ust.6 Statutu PZW, kończy się na XXXII Krajowym Zjeździe Delegatów, który powinien odbyć się w październiku 2021 r. 


Krajowy Zjazd Delegatów musi być poprzedzony walnymi zgromadzeniami sprawozdawczo-wyborczymi we wszystkich Kołach i wyborami na Okręgowych Zjazdach Delegatów.


Na podstawie jednoznacznego stanowiska przedstawicieli Okręgów, wyrażanego podczas odbywających się we wrześniu br. spotkań strefowych oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie członków Związku,  Zarząd Główny postanowił nie podejmować na wrześniowym posiedzeniu decyzji o ogłoszeniu terminów przeprowadzenia kampanii sprawozdawczo-wyborczej, do czasu zniesienia ograniczeń i zagrożeń wynikających z pandemii COVID-19.  


Stan ogłoszonej i dotychczas nieodwołanej pandemii należy traktować jako zdarzenie losowe, niosące realne zagrożenia dla bezpieczeństwa zdrowia i życia członków PZW. W związku z tym, Zarząd Główny upoważnił Prezydium ZG do podjęcia decyzji zmierzających do rozpoczęcia i przeprowadzenia kampanii sprawozdawczo-wyborczej niezwłocznie, po zniesieniu ograniczeń. [MM]

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama