Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zero tolerancji

Aktualności | 2009-08-13 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W drugiej połowie sierpnia wędkarze przypominają sobie o końcówce sezonu pstrągowego. Przypominamy więc także, że na wodach pstrągowych Okręgu Lublin obowiązuje: wpis do rejestru przed rozpoczęciem wędkowania, wpis do rejestru każdej zabranej ryby natychmiast po jej złowieniu, wymiar ochronny pstrąga i lipienia 35 cm, limit dzienny dla tych ryb 2 szt. łącznie oraz limit miesięczny 4 szt. Na Bystrej i na Bystrzycy ustanowione są odcinki na których obowiązuje zasada: „złów i wypuść". Na wszystkich rzekach pstrągowych połów jest dozwolony jedynie na przynęty sztuczne i jedynie z haczykami pozbawionymi zadziorów. 

Przypominamy raz jeszcze te przepisy, gdyż zdarzają się przypadki łamania tych zasad, pomimo, że obowiązują one od dawna. Zapominalskich ostrzegamy, że strażnicy nie będą tolerancyjni i każde naruszenie tych zasad skończy się skierowaniem wniosku o ukaranie przez Sąd Koleżeński. Niestety, w mijającym sezonie odnotowano także poważne naruszenia regulaminowe, skutkujące nawet pozbawieniem prawa do wędkowania. Nie wszyscy niestety są godni, aby ich nazwać kolegami. Szanujmy siebie wzajemnie i ustalane przez nas reguły, a nasze rzeczki będą mogły zapewnić satysfakcję z udanego wędkowania nam wszystkim.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama