Memoriał Piotra Pakieły "Łysego"

Aktualności | 2009-08-04 | Publikujący: Koło PZW Lublin Barrakuda

Spotkanie nad Zalewem Zemborzyckim

W niedzielę 2 sierpnia 2009 roku odbył się nad Zalewem Zemborzyckim Drugi Memoriał Piotra Pakieły "Łysego". Razem z nami - z "Barrakudą" - organizowali go Koledzy z Klubu "Jawor" z Łukowa.

W spotkaniu uczestniczyło ponad 60 osób, w tym 34 zawodników.

Z największą przyjemnością gościliśmy w Lublinie całą czołówkę wędkarstwa Okręgu PZW Lublin. Zawody wygrał Andrzej Sobolewski. Wielkie gratulacje dla niego.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, znaczy to, że Piotrek był bliskim kolegą dla wielu z nas. Szczególne podziękowania kierujemy kolegom z Nowego Sącza. Romek Cyfra przekazał w ich imieniu pozdrowienia oraz niebagatelną kwotę 500 złotych dla rodziny Piotra.

My, organizatorzy, urządziliśmy na miejscu kiermasz z okazjonalnymi koszulkami. Sprzedaliśmy wszystkie, a dochód ze sprzedaży przekażemy w środę 5.08.2009r. , na nadzwyczajnym posiedzeniu Zarządu Koła, rodzinie Piotra. W tym miejscu dziękujemy osobom, które kupiły koszulki, za ich hojność.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym Memoriał się odbył, a więc:

sponsorom: firmie "Milo", firmie "Mawer", Marcinowi Kotowi. To dzięki nim mogliśmy uhonorować startujących nagrodami i pucharami;

zawodnikom: za ich liczne przybycie;

gościom i kibicom: za doskonały doping;

żonie Piotrka Beacie i ich dzieciom: za to, że dobrze im z nami być od czasu do czasu.

Mamy nadzieję, że czas, jaki razem spędziliśmy, będziecie mile wspominać, drodzy koledzy.

Do zobaczenia.