Kłusownicy ujęci na gorącym uczynku przez pracowników SOW PZW Lublin

W dniu wczorajszym pracownicy Straży Ochrony Wód PZW Lublin, przy współpracy z Policją ujęli na gorącym uczynku kłusowników na rzece Wiśle. Mężczyźni ci dokonywali połowu przy użyciu sieci rybackiej o długości 50 metrów. Razem z siecią w łodzi tych panów zostały znalezione ryby z gatunku leszcz w ilości 10 sztuk. W wyniku przeprowadzonej akcji zostało także przeprowadzone przeszukanie posesji osób kłusujących i można powiedzieć, że jako wisienka na torcie zostało zdeponowanych kolejnych kilka sieci o łącznej długości 200 metrów. Kłusownicy z pewnością usłyszą zarzut popełnienia przestępstwa, jakim jest nielegalny połów przy użyciu sieci. Dziękujemy funkcjonariuszom Policji za udaną współpracę i gratulujemy naszym strażnikom czujnego oka.