Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 roku niestety nie likwiduje zakazu organizacji imprez sportowych

Aktualności | 2020-05-19 | Publikujący: Główny Kapitanat Sportowy

W związku z licznymi zapytaniami z kół oraz okręgów PZW dotyczącymi możliwości organizacji zawodów wędkarskich po 18 maja bieżącego roku uprzejmie informujemy, że po ukazaniu się nowego Rozporządzenia Rady Ministrów w dniu 16 maja 2020 roku, poprosiliśmy o opinię prawną Radcę Prawnego Zarządu Głównego PZW, którą zamieszczamy poniżej:

”W odpowiedzi na pytanie odnośnie możliwości organizacji zawodów wędkarskich po ogłoszeniu przez Radę Ministrów rozporządzenia z dnia 16.05.2020r. znoszącego część zakazów i obostrzeń uprzejmie informuję, że przywoływane Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16.05.2020r. niestety nie likwiduje zakazu organizacji imprez sportowych. W paragrafie 13 powołanego rozporządzenia nadal do odwołania zakazuje się organizowania zgromadzeń, imprez i spotkań w tym także imprez sportowych, do których niewątpliwie zaliczają się zawody sportowe w wędkarstwie. Wyłączenia od ogólnego zakazu dotyczą jedynie spotkań osób najbliższych pozostających we wspólnym pożyciu, spotkań 2 osób, spotkań i zebrań związanych z wykonywaniem czynności zawodowych lub służbowych, udziałem w akcjach wolontariatu, organizacją egzaminów.”

 

Główny Kapitanat Sportowy śledzi na bieżąco rozwój sytuacji i w przypadku złagodzenia restrykcji spowodowanych pandemią COVID-19 będzie informował okręgi PZW.

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama