Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

STRZELIŁO NAM XXV LAT !!!!!

W bieżącym roku obchodzimy 25-lecie założenia naszego Koła. Na wstępie, chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia w życiu prywatnym oraz samych sukcesów na niwie wędkarskiej dla wszystkich sympatyków i wędkarzy w jakikolwiek sposób związanych z Kołem "Elektrostal" Lublin.


W dniu 21 czerwca w Bychawie obchody jubileuszu rozpoczęliśmy od towarzyskich zawodów,  w których uczestniczyli wędkarze z naszego koła oraz zaproszeni goście. W konkurencji o najwięcej złowionych ryb wygrał kol. Kazimierz Dudkiewicz, a w konkurencji o największą rybę zwyciężył kol. Piotr Turek. Po zakończonych zawodach wędkarskich udaliśmy się do baru-łowiska "Zielona Dolina", gdzie rozdano nagrody i okolicznościowe upominki oraz rozegrano dalsze zawody zręcznościowe.  Mimo niesprzyjającej aury /jak to w całej Polsce/ wszyscy uczestniczyli w różnego typu zawodach.  W międzyczasie, każdy mógł spróbować poczęstunku jaki przygotowali nam właściciele "Zielonej Doliny". W czasie rozdawania pucharów i nagród Prezes Zarządu Okręgu Zbigniew Sadowski, w imieniu Prezesa Zarządu Głównego Eugeniusza Grabowskiego wręczył Prezesowi Koła Markowi Kwiatkowi Akt Nadania Kołu " Elektrostal" Lublin odznaki "ZA ZASŁUGI DLA PZW".


W imieniu Zarządu oraz Prezesa Koła chciałbym bardzo podziękować wszystkim zaproszonym gościom oraz wędkarzom naszego koła za wspaniałą atmosferę, zabawę i uczestnictwo w jubileuszu.

Kilka fotek na pamiątkę:

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Adamczyk Ryszard Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

    ricardo

    Moje gratulacje.Wszystkim czlonkom zycze duzo zdrowia i wspanialych wynikow wedkarskich.Zbyszku Sadowski ten jubileusz to Twoja duza zasluga,dzieki Ci za to.Pozdrawiam Ricardo

  • telekom Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

    Szkoda, że nie mogłem osobiście uczestniczyć w Waszym Jubileuszu! Nie mniej jednak proszę przyjąć moje gratulacje!

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama