Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Konkurs wiedzy ekologiczno - wędkarskiej oraz konkurs rysunkowo - malarski

Aktualności | 2020-02-11 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W minioną sobotę w siedzibie ZO PZW w Lublinie odbył się konkurs wiedzy ekologiczno - wędkarskiej oraz konkurs rysunkowo - malarski  . W każdej z konkurencji wystartowało po 15 młodych wędkarek i wędkarzy reprezentujących swoje koła. Najliczniejszą grupę przysłało tradycyjnie koło Ryki ,,Czysta Woda" , Barrakuda Lublin , Nałęczów, MPK  oraz Lublin Miasto. W konkursie wiedzy o środowisku, ekologi i wędkarstwie pierwsze trzy miejsca przypadły :

 

1. Goluch Patryk

 

2. Kapusta Maciej

 

3. Sopyła Igor

 

W konkursie rysunkowo malarskim , w którym głównym sędzią był światowej sławy grafik i artysta plastyk Mariusz Kozik , wyróżniono 3 pierwszych uczestników a pozostałe prace otrzymały równorzędne czwarte miejsce. 

Wszystkie prace były bardzo piękne i oddawały wysoką wiedzę o rybach i ich środowisku oraz doskonały warsztat artystyczny. Prace młodych wędkarzy wzbogacą , galerię w siedzibie ZO PZW w Lublinie.Pierwsza trójka w konkursie rysunkowym:

 

1. Goluch Piotr

 

2. Skałecka Ola

 

3. Budno Dawid

 

Zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez komisję młodzieżową ZO PZW, Dariusza Ciechańskiego oraz firmę GOMAR -Beata i Marek Gomse. Komisja młodzieżowa przygotowała dla uczestników owoce , ciastka i soczki , aby siły i zapału nie brakowało w sobotniej rywalizacji. Składam serdeczne podziękowania za poświęcenie czasu dla naszego jurora w konkursie plastycznym Mariusz Kosika, rodzicom i opiekunom za poświęcony czas, oraz kolegom z komisji młodzieżowej , Adam Dylon oraz Michał Zawierucha a sponsorom za  ich zawsze wspaniałe i ciepłe serce.

 

v-ce Prezes d/s młodzieży Dariusz Ciechański

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.