Wędkarze dla WOŚP

Aktualności | 2020-01-14 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W niedzielę tj. 12.01.2020 r. w Prawiednikach nad rzeką Bystrzycą odbyło się wydarzenie: "Wędkarze dla WOŚP", którego celem była zbiórka do orkiestrowej puszki. Towarzyszyły temu zawody wędkarskie i licytacja przedmiotów wędkarskich przekazanych na ten szczytny cel.

Pstrąg potokowy o długości 45 cm okazał się największą rybą zawodów, którą złowił kol. Marcin Kasprzak i któremu reprezentując Okręg Lubelski PZW miałem przyjemność wręczyć puchar i pogratulować.

Wędkarzom biorącym udział w wydarzeniu udało się zebrać kwotę: 6762,19 zł.

Do tej kwoty bardzo dużą cegiełkę tj. 1000 zł dołożyła społeczność wędkarzy: ZalewZemborzycki.com. W tej społeczności zbiórkę zainicjował i przeprowadził jej założyciel, którym jest nasz okręgowy Strażnik Ochrony Wód kol. Paweł Wojteczko.

Z tej okazji chciałem bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy na swój sposób wsparli tę wspaniałą akcję. Największe podziękowania i wyrazy uznaniu należą się jednak organizatorom: kol. Hubertowi Sałkowi i kol. Darkowi Wilkołaskiemu. Panowie gratulacje i wielkie brawa dla Was.

Z wędkarskim pozdrowieniem,

Konrad Hajczuk