Wędkarze dla WOŚP - 12.01.2020

Komunikaty | 2019-12-21 | Publikujący: Sport w Lublinie

Z największą przyjemnością pragniemy zaprosić Was na towarzyskie zawody wędkarskie "Wędkarze dla WOŚP", które zostaną rozegrane w czasie 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tj. w niedzielę dnia 12 stycznia 2020 r. Zawody odbędą się na rzecz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Głównym celem spotkania będzie zbiórka pieniędzy do orkiestrowej puszki. Opłata startowa nie jest ustalona odgórnie, nie ma kwoty minimalnej ani maksymalnej – a całość trafi na konto fundacji. Po zawodach odbędzie się licytacja przynęt i akcesoriów wędkarskich. Ilość miejsc jest nieograniczona. Dzięki patronom będziemy mieli zaszczyt wręczyć puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Program czasowy oraz regulamin zamieszczamy poniżej.

Prosimy Was o nie szkalowanie całego przedsięwzięcia – szanujemy poglądy wszystkich, nie staramy się z nimi walczyć, więc liczymy na to samo.

Program czasowy:

7.30 – zbiórka przy łowisku komercyjnym w Prawiednikach, wydanie pakietów startowych

8.00 – odprawa

8.15 – wyjazd na łowisko

8.30-13.00 – czas trwania zawodów

13.15-13.45– zbiórka przy rzece, w miejscu startu, obok stawów komercyjnych w Prawiednikach

14.00 – ogłoszenie wyników, wręczenie pucharu dla zwycięzcy, rozpoczęcie licytacji.

Event na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1039509616389743/

Z wędkarskimi pozdrowieniami Hubert Sałek / 501-574-019