Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Kobiet, Kadetów, Juniorów

Aktualności | 2009-06-14 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Zakończyły się Spławikowe Mistrzostwa Okręgu w kategorii kobiet, juniorów i kadetów. Zawody zostały rozegrane w bardzo trudnych warunkach. Połowa czerwca a tu ulewny deszcz, porywisty wiatr i przenikliwe zimno, które bardziej przypominało późnojesienną aurę . Z tymi warunkami zmierzyli się kadeci, juniorzy i nasze panie.

Magdalena Krystecka, Dominik Krasucki, Piotr Bałamut  mistrzami Okręgu PZW w Lublinie.

Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas, ale już dzisiaj można powiedzieć, że nasi młodzi wędkarze i nasze panie poradzili sobie z tymi warunkami. W sobotę trudno się było wstrzelić z odpowiednią zanętą i odpowiednimi zestawami. Wielka fala na jeziorze nakazywała zastosowanie dużych spławików, natomiast te nie wskazywały delikatnych brań .  Dlatego pierwszy dzień to niejednokrotnie zbieg różnych przypadków. Porażki faworytów i tryumfy nowicjuszy. Dzień drugi to obrona pozycji uzyskanej w dniu poprzednim i próby rehabilitacji po niespodziewanych porażkach. Mimo tych niekorzystnych warunków bardzo dobre wyniki. W sumie można powiedzieć, że zawody udane i to pod względem sportowym jak i organizacyjnym.  Może niepokoić tylko zbyt mała frekwencja zawodników. Pełną dokumentację tych zawodów przedstawiam w załączniku.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama