Uroczyste zakończenie po ,,Królewsku”

Aktualności | 2019-11-16 | Publikujący: Sport w Lublinie

W dniu 09 listopada w sobotę odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień i nagród dla najlepszych zawodników i zawodniczek Okręgu Lubelskiego w dyscyplinach spławikowej i feederowej. Tradycyjnie miejscem zabawy i święta wędkarskiego był ,,Zajazd Królewski” przy ul. Abramowickiej .

Ceremonii otwarcia dokonał Wiceprezes ds. Sportu kol. Krzysztof Krystecki, wspomagany przez przedstawicieli Zarządu Okręgu i zarazem członków Kapitanatu kolegów Piotra Ostrowskiego i Michała Rape. Przy wręczaniu wyróżnień tj. pucharów i upominków, wręczono też pierwszym piętnastu zawodnikom w danych dyscyplinach ,,Nominacje do Kadr Okręgu”, uprawniające do startu w Mistrzostwach Okręgu bez eliminacji.(nie odebrane nominacje są w Biurze ZO). Zabawa przednia, w której uczestniczyło blisko 70 osób. Kto nie mógł niech żałuje, miła i przyjemna atmosfera, którą umiejętnie pobudzał DJ Cezary serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy i życzymy zdrówka i miejmy nadzieje do zobaczenia za rok.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w sport wędkarski za organizacje i pomoc przy przeprowadzeniu całego tegorocznego cyklu zawodów, oczywiście na czele z Kol. Wiceprezesami Krzysztofem Krysteckim i Dariuszem Ciechańskim, który pilotował zawody na szczeblu młodzieżowym. GPOL w wędkarstwie spławikowym zarówno seniorskie jak i kobiet/młodzieży, oraz w wędkarstwie feederowym.  Wiemy, że sport w Okręgu Lubelskim stoi na bardzo wysokim poziomie. Sama frekwencja jest imponująca i budzi podziw wśród innych Okręgów. Do tego dochodzi bardzo wysoki poziom umiejętności wędkarskich naszych zawodników. Być może za rok uda się scalić inne dyscypliny by sama uroczystość miała jeszcze większą oprawę.

Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla Zwycięzców, a do kolegów, którym poszło trochę gorzej ,,głowa do góry w przyszłym roku się odkujemy”.