Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody Strefowe - dobre wyniki naszych najmłodszych wędkarzy

Aktualności | 2019-10-05 | Publikujący: Sport w Lublinie

Na zawodach spławikowych strefy południowo wschodniej  okręgi w tym Lubelski wystawiły 9 drużyn 3 osobowych. Nasz Okręg PZW oraz komisję młodzieżową reprezentowała Weronika Brzana, Jagoda Zawierucha oraz Tomek Wosik. Organizator Okręg PZW w Tarnowie przygotował dla wszystkich uczestników taką samą zanętę, ziemię oraz zestawy żywych przynęt. 

 

Najmłodsi nie mogą stosować ochotki lub dżokersa, a długości wędek nie mogą przekraczać 7 metrów. Decydowało losowanie oraz umiejętności. Po pierwszym dniu rywalizacji najmłodszych oraz ciepłym posiłku na stanowiskach najmłodszych adeptów sztuki wędkarskiej usiedli opiekunowie , którzy rywalizowali pomiędzy sobą w trzygodzinnej turze. Tylko trójce opiekunów udało się uzyskać wynik lepszy od najmłodszych wędkarzy. Fajna zabawa i inicjatywa. Nasza ekipa po pierwszym dniu zajmowała trzecie miejsce, a Weronika Brzana prowadziła w sektorze zawodników do 12 lat. 

 

Nikt nie przewidział , że drugiego dnia rybki nie będą zupełnie chciały współpracować.Jedyny z naszej drużyny Tomasz Wosik złowił kilkanaście maleńkich płoteczek i uplasował się na 4 miejscu. Całe zawody wygrała drużyna z Kielc , a nasi młodzi wędkarze zajęli 6 miejsce. Wielkim sukcesem było wygranie przez naszą najmłodszą zawodniczkę Weronikę Brzanę, klasyfikacji w  kategorii najmłodszych do lat 12. Były cenne nagrody dla wszystkich uczestników oraz uroczyste zakończenie z wręczeniem nagród i pucharów. W przyszłym roku zawody organizuje Okręg PZW w Zamościu na zbiorniku w Gorzkowie.

 

Wiceprezes d/s młodzieży Dariusz Ciechański

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Leszczyński Jarosław Data dodania: 7 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    jarekmilczuk

    Mega fajny pomysł z tym, że do udziału zostali również włączeni Opiekunowie zawodników :)
    Gratuluję pomysłu :)