Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Puchar "Barrakudy" 2009

Aktualności | 2009-06-03 | Publikujący: Koło PZW Lublin Barrakuda

To już za nami...

Z przykrością informujemy, że już się odbył II Puchar "Barrakudy" 2009.

Dnia 31.05.2009r. mieliśmy zaszczyt gościć zawodników z wielu kół okręgu lubelskiego /najliczniej wystąpiła reprezentacja Łukowa/, jak również okręgów ościennych.

 W zawodach o Puchar "Barrakudy" wzięło udział 30 startujących oraz kilkudziesięciu trenerów, opiekunów, sympatyków naszego koła, gości specjalnych, przyjaciół.

Dratów przyjął nas jak zwykle: lało, wiało, chmurzyło. Fala, jak na Bałtyku... Jednak o powodzenie imprezy byliśmy spokojni - wszystkim dopisywały humory. Ryby też - na szczęście zorientowały się w porę, że trzeba dać się złapać. Najbardziej polubiły stanowisko Tomka Zienkiewicza i pomogły mu wygrać. Równie mocno skupiły się wokół Magdy Krysteckiej, zapewniając Jej miano najlepszej kobiety. Serdeczne gratulacje! /Nieskromnie mamy nadzieję, że nasza gościnność zostanie doceniona./

Drodzy przyjaciele. Bardzo dziękujemy za liczne przybycie do nas, udział w naszych zawodach. Z ogromną przyjemnością organizujemy takie spotkania, wiedząc, że cieszą się one popularnością. Dobrze, że na starcie stanęło aż 10-ciu młodych wędkarzy /również spoza okręgu/. Im należą się specjalne podziękowania - za wytrwałość, chęci i obietnicę obecności w przyszłym roku.

Koleżanki i Koledzy Wędkarze, mamy nadzieję spotkać się z Wami za rok - na III Pucharze "Barrakudy" 2010. Już dziś bardzo serdecznie zapraszamy i obiecujemy, że nie będzie gorszy od minionego. /Zastrzegamy sobie jedynie możliwość zmiany pogody./

Zarząd Koła "Barrakuda".

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Krystecka Magdalena Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

    Wielkie podziękowania dla Koła Barrakuda za taką piękną organizację. Niech każdy wędkarz sobie życzy by wszystkie zawody były tak zorganizowane.
    Jedyne co jeszcze mogę dodać to tylko to, że nie mogę się doczekać III Pucharu Barrakudy ;-)

    Pozdrawiam
    Magda

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama