Uwaga Wędkarze! Zakaz wędkowania z łodzi na zb. Dratów i Krzczeń w dniach 1-2.06.2019 r.

Aktualności | 2019-05-28 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Informujemy, że w dniach 1-2.06.2019 r. wprowadzony zostaje zakaz wędkowania z łodzi na zb. Dratów i Krzczeń ze względu na odbywające się w tym czasie Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w kat. seniorów i juniorów.

Za utrudnienia przepraszamy.

• damian009 Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: 0 + / -

Że ja jestem tym miesiarzem? Nie znasz mnie człowieku i uwierz mi że jakbyś zabierał w sezonie tyle ryb co ja to byłoby co łowić. Jak mam ochotę zjeść rybę to jadę na kolekcję. Tyle w temacie.

• henryk_p Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: 0 + / -

Nie chory kraj tylko chory mięsiarz.

• damian009 Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: 0 + / -

To chyba jakiś niesmaczny żart. Kto wymyślił ten termin zawodów? Człowiek czeka prawie pół roku na rozpoczęcie sezonu sandaczowego, wydaje ciężko zarobione pieniądze na sprzęt a ktoś bardzo inteligentny wyłączą na dwa dni otwarcia sezonu dwa zbiórniki w których zostało jeszcze cokolwiek sandacze. Powiedzcie mi jeszcze ze ryby będą warzone i mierzone dopiero po zawodach a przez czas ich trwania będą trzymane w siatkach to nie uwierzę. Przecież wszystkie złowione sandacze zdechną. Chory kraj i chore pomysły.