TARLISKA SANDACZOWE - I ETAP BUDOWY ZAKOŃCZONY!

Aktualności | 2019-03-13 | Publikujący: Koło PZW LSM Fart

1 marca zakończył się I etap budowy tarlisk sandaczowych na odcinku miejskim na Bystrzycy. Prace te były połączone z gruntownym sprzątaniem stref przybrzeżnych i wałów. Ilość pozostawionych śmieci na odcinku 300 metrów była ogromna. Zebraliśmy 12 dużych worków butelek i puszek. Co do samych krześlisk, to na chwilę obecną zostało zrobionych 15 krześlisk, które zostały odpowiednio oznaczone markerami. Nie jest to jednak ostateczna ilość jaka jest planowana do osadzenia na dnie. Oprócz koła ,,LSM-Fart'' w pracach wzięli udział także członkowie koła ,,Bystrzyca''. Serdeczne dzięki za pomoc!