VI MEMORIAŁ im.Piotr Łapińskiego-zawody otwarte (komunikat organizacyjny)

Aktualności | 2019-03-13 | Publikujący: Koło PZW LSM Fart

Zapraszamy wszystkich sympatyków naszych Rzek Górskich do udziału w otwartych zawodach Pstrągowych,metodą spinningową.
VI  Memoriał Piotra Łapińskiego, czyli Pstrągowe spotkanie nad rzeką Bystrą, pierwsza tura rywalizacji o "Puchar Dwóch Rzek" oraz "Mistrza ,,Lsm-Fart'' Rzek Górskich" odbędzie się 23.03.2019. (sobota)
 Spotkanie godz. 7.30 Plac targowy w Wąwolnicy.
 Są to otwarte zawody także dla członków innych kół i udział liczy się w klasyfikacji "Pucharu Dwóch Rzek", druga tura na rzece Bystrzycy 28.04.2019.
  Spotkamy się  jak zwykle na Placu Targowym w Wąwolnicy 23.03.2019 sobota godz. 7.30
szybka rejestracja uczestników, wpisowe 30zł.
 organizacja par i godzinie 8.00 start.  Zawody rozegramy " na żywej rybie". Klasyfikujemy pstrągi powyżej 30cm. zgłoszone do godziny 13.30
  Zakończenie zawodów i  zgłoszenia w Iłkach przy Młynie godz. 13.30.
14.00 OGŁOSZENIE WYNIKÓW - za trzy pierwsze miejsca zostaną wręczone nagrody rzeczowe.
   Dodatkowo spośród wszystkich uczestników startujących w zawodach, zostanie rozlosowana nagroda  główna.
 Organizatorzy tradycyjnie zapraszają na gorący posiłek na zakończenie rywalizacji.
Warto usiąść w zaciszu w altanie, racząc się gorącą strawą przedyskutować z kolegami wydarzenia minionego dnia.
            Serdecznie zapraszamy wszystkich chetnych członków PZW

Andrzej Małysz       508119996
          Mirosław Garbacz