Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

AKADEMIA WĘDKARSTWA ,,FARCIK''

Aktualności | 2019-03-13 | Publikujący: Koło PZW LSM Fart

Wszystkich młodych miłośników wędkarstwa, tych zrzeszonych i całkowicie początkujących chcielibyśmy zaprosić do nowo powstającej przy naszym kole ,,LSM-FART'' Akademii Wędkarskiej "Farcik" . Chcielibyśmy zaproponować w ramach cyklicznych spotkań w siedzibie naszego koła na ul. Wajdeloty 11 zajęcia polegające na przedstawieniu wszystkich dyscyplin wędkarskich jako bardzo atrakcyjnej i rodzinnej formy spędzania wolnego czasu. Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z opiekunami. Będziemy uczyć podstaw wędkarstwa oraz zechcemy, wykorzystując własne doświadczenie, przekazać wiedzę wędkarską, a także informacje o etyce wędkarskiej i ekologii.
Na spotkaniach, jakie będziemy organizować, oprócz teorii przedstawimy wiele interesujących rozwiązań związanych z poszczególnymi metodami połowu, a także do uczestnictwa zaprosimy gości, zawodników i autorytetów wędkarstwa.

 Uczestnicy będą mogli przygotować samodzielnie zanętę,  sprzęt i poznać wiele technik rzutowych.

Wszystkie zajęcia będą bezpłatne, a uczestnicy otrzymają także bezpłatne materiały do ćwiczeń: zanęty, żyłki i podstawowe wyposażenie wędkarskie.

  Bardzo serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 20.03.2019 w siedzibie koła ul. Wajdeloty 11. Rozpoczęcie o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci oraz młodzież do lat 16, a także rodziców. Również zapraszamy osoby dorosłe chcące rozpocząć przygodę wędkarską. Nauczymy podstaw wędkarstwa, przygotujemy do egzaminu na kartę, podpowiemy, jakie łowiska warto odwiedzić.

  Zajęcia prowadzone będą przez wieloletnich doświadczonych wędkarzy przeszkolonych i polecanych przez okręg Lubelski Młodzieżowych Instruktorów Wędkarstwa.
Wszelkie pytania i zgłoszenia proszę kierować.
                            

 Andrzej Rojewski tel.kont.605629886

 Andrzej Małysz tel.kont. 508119996

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama