Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Stop kłusownictwu! Premiowanie Społecznej Straży Rybackiej i korzystanie z samochodu Okręgu.

Aktualności | 2019-02-27 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W związku z pomysłem Dyrektora Biura Zarządu Okręgu PZW w Lublinie, Komisja Ochrony Wód przy ZO PZW w Lublinie, skierowała do ZO PZW w Lublinie wniosek dot. premiowania Społecznej Straży Rybackiej. Wniosek ten został przedstawiony i przegłosowany na ostatnim posiedzeniu ZO PZW w Lublinie w dniu 23.02.2019 r., czego efektem jest Uchwała nr 108/2019, z którą można zapoznać się w załączeniu.

W skrócie chodzi o premiowanie SSRryb w kwocie 1000 zł netto na min. 3-osobowy patrol za ujęcie i przekazanie Policji lub Państwowej Straży Rybackiej kłusownika na gorącym uczynku na wodach ZO PZW w Lublinie, używającego niedozwolonych rybackich narzędzi połowowych takich jak: drygawica, więcierz, oścień, kozula, podrywka o wielkości przekraczającej 1x1 m, urządzenie elektryczne: np. wędka elektryczna, agregat pradotwórczy itp. Ze szczegółami dot. powyższej premii można zapoznać się w Uchwale poniżej.

Jednocześnie prosimy o zachowanie czujności, gdyż Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego przy tego typu akcjach prosimy o posilanie się PSR lub Policją.

Dyrektor Biura ZO PZW w Lublinie przypomina ponadto o możliwości korzystania przez SSRyb z okręgowego samochodu służbowego. Link dot. takiej możliwości: http://www.pzw.org.pl/lublin/wiadomosci/182435/60/aktywizacja_ssryb

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama