Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Jesteśmy na Facebooku

Aktualności | 2019-02-22 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Informujemy, że od dnia dzisiejszego tj. 21.02.2019 r. Okręg PZW w Lublinie jest obecny na Facebooku: https://www.facebook.com/PZW-Lublin-404018850170073/

Postaramy się aby na naszym profilu społecznościowym były aktualności dot. Okręgu, informacje z udanych akcji Etatowej Straży Okręgowej i wszelkie inne przydatne treści.

Jednak głównym zamysłem utworzenia strony była dla Dyrektora Biura chęć informowania Wędkarzy o wszystkich zarybieniach, które będą miały od tego momentu miejsce. Na wzór zarybień na rzekach górskich na wodach Krainy Pstrąga i Lipienia, Dyrektor Biura będzie zwracał się z prośbą o pomoc do Wędkarzy przy zarybieniach, aby cały proces był transparentny. Chętni będą mogli pojechać po materiał zarybieniowy, czyli być obecni przy ważeniu ryb, jak też pomóc w jego rozprowadzaniu już nad samą wodą. Całość Pracownicy Biura będą dokumentować w postaci zdjęć i relacji video i takie materiały również będziemy umieszczać na Facebooku.

Liczymy na Państwa pomoc w nadchodzącym sezonie zarybieniowym oraz za udostępnianie informacji i polubienie nas na Facebooku.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • hajek Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  W tym momencie faktycznie można zastanowić się nad sensem istnienia dotychczasowej grupy tematycznej, aczkolwiek strona i grupa mogą się uzupełniać.
  Nie ma za co.

 • Samoń Tomasz Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  tomaszsamon

  Zaraz wędkarze założą 3 stronę PZW Lublin na FB... Nie możecie prowadzić jednej strony, gdzie adminem będzie Pan + członkowie ZO? Jakoś nie łapię sensu takiego rozdzielenia.
  Dzięki za odp.

 • hajek Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Witam serdecznie Panie Tomku.
  Na Facebooku istniała do tej pory tylko grupa tematyczna dot. Okręgu Lubelskiego, prowadzona przez naszych Działaczy. Od wczoraj mamy tam założoną stronę tzw. fanpage, który będzie prowadzony przez Biuro ZO PZW w Lublinie. Zapewne przeczytał Pan całą powyższą wiadomość i zwrócił uwagę na zamysł dla którego została ona utworzona, gdyż specjalnie to pogrubiłem, więc rozumie się chyba samo przez się, że ja jestem inicjatorem tej idei.
  Pozdrawiam,
  Konrad Hajczuk
  Dyrektor Biura ZO PZW w Lublinie

 • Samoń Tomasz Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  tomaszsamon

  Przepraszam, Uchwała 4/2017.

 • Samoń Tomasz Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  tomaszsamon

  Proszę przeczytać Uchwałę 4/2018 z posiedzenia Prezydium Zarządu Okręgu z dnia 29 maja 2017.
  Czyli co? Mamy dublecik? Strona PZW Lublin na FB już jest. A ta podana w komunikacie to powstała z czyjego polecenia?