Jesteśmy na Facebooku

Aktualności | 2019-02-22 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Informujemy, że od dnia dzisiejszego tj. 21.02.2019 r. Okręg PZW w Lublinie jest obecny na Facebooku: https://www.facebook.com/PZW-Lublin-404018850170073/

Postaramy się aby na naszym profilu społecznościowym były aktualności dot. Okręgu, informacje z udanych akcji Etatowej Straży Okręgowej i wszelkie inne przydatne treści.

Jednak głównym zamysłem utworzenia strony była dla Dyrektora Biura chęć informowania Wędkarzy o wszystkich zarybieniach, które będą miały od tego momentu miejsce. Na wzór zarybień na rzekach górskich na wodach Krainy Pstrąga i Lipienia, Dyrektor Biura będzie zwracał się z prośbą o pomoc do Wędkarzy przy zarybieniach, aby cały proces był transparentny. Chętni będą mogli pojechać po materiał zarybieniowy, czyli być obecni przy ważeniu ryb, jak też pomóc w jego rozprowadzaniu już nad samą wodą. Całość Pracownicy Biura będą dokumentować w postaci zdjęć i relacji video i takie materiały również będziemy umieszczać na Facebooku.

Liczymy na Państwa pomoc w nadchodzącym sezonie zarybieniowym oraz za udostępnianie informacji i polubienie nas na Facebooku.