Zapisy do spławikowego Grand Prix Okręgu Lubelskiego

Aktualności | 2019-02-05 | Publikujący: Sport w Lublinie

Zgłoszenia do Grand Prix Okręgu Spławik

Zgłoszone drużyny mogą reprezentować koła, kluby jak i również dopuszcza się start drużyn, których zawodnicy są członkami różnych kół. Wszystkie drużyny mają obowiązek zgłosić do dnia 31.03.2019 nazwę drużyny, kapitana oraz imienny składy swojej drużyny (dowolna ilość zawodników). Do punktacji drużynowej brani są pod uwagę jedynie zawodnicy zgłoszeni do składu do dnia 31.03.2019. Zawodnik w danym roku reprezentuje barwy wyłącznie jednej drużyny. W cyklu zawodów GPO dopuszcza się start zawodników indywidualnych.

Zgłoszenia przyjmuje Michał Rapa - tel. 602648530 ; mail: michal.rapa@robinson.pl.

lub sport@pzwlublin.pl

Zamyka się listę na dzień 31.03.2019. Pełna lista uczestników zostanie opublikowana w zakładce sport w lublinie (spławik) oraz na portalach społecznościowych. Zawodnicy mogą się zgłaszać indywidualnie i do końca cyklu będą mogli startować tylko indywidualni.

Okręgowa Komisja Sportowa