Aktywizacja SSRyb

Aktualności | 2019-01-23 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Dyrektor Biura Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Lublinie wychodzi z inicjatywą mającą na celu poprawę ochrony wód, poprzez próbę zaktywizowania Społecznej Straży Rybackiej działającej na terenie naszego Okręgu. Biuro ZO PZW w Lublinie udostępni samochód wraz z kierowcą będącym etatowym strażnikiem, strażnikom SSRyb chętnym poprawić poziom patrolowania i kontrolowania naszych wód.

Ramowy regulamin korzystania z samochodu Zarządu Okręgu PZW w Lublinie w ramach współpracy ze Społeczną Strażą Rybacką prezentuje się następująco:

1. Zgłoszenia terminów akcji należy dokonać drogą mailową na adres ochrona@pzwlublin.pl z 10-cio dniowym wyprzedzeniem.

2. Patrol SSR musi składać się przynajmniej z trzech strażników łącznie z kierownikiem grupy.

3. W zgłoszeniu należy podać:

- termin planowanej akcji

- skład grupy (z wyszczególnieniem kierownika grupy)

- teren działania

Szczegółowe informacje dotyczące planowanych akcji do uzgodnienia pod numerem telefonu: 784-017-307 Kierownik Etatowej Straży Okręgowej kol. Marcin Domaciuk.