Organizacja Zawodów Podlodowych

Aktualności | 2019-01-21 | Publikujący: Sport w Lublinie

Organizacja Zawodów Podlodowych

Zalecamy by organizatorzy Mistrzostw Kół/Klubów przestrzegali ZOSW tj. minimalna grubość pokrywy lodu to 15 cm na rozgrywanie imprez. Uczulamy a jednocześnie informujemy, że koła które zorganizują zawody na cieńszej pokrywie lodowej, mogą odpowiadać dyscyplinarnie (Zarząd, Prezes) za nieprzestrzeganie regulaminu, a same wyniki mogą być unieważnione przez OKS.

Zachęcamy Koła/Kluby do organizacji zawodów na ,,Żywej Rybie” – zgodnie z ZOSW .

Jednocześnie informujemy, że Podlodowe Mistrzostwa Okręgu nie odbędą się w wyznaczonym terminie, ze względu na brak możliwości rozegrania swoich zawodów  przez koła/kluby. Komisja ustala termin na 16-17.02.2019 r.

Okręgowy Kapitanat Sportowy