Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu relacja i wyniki

Wyniki zawodów | 2018-09-10 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

 W sobotę 8 września we wczesnych godzinach rannych stawiło się na Stanicy wędkarskiej nad zbiornikiem Krzczeń blisko 50 zawodników z kół i klubów całego okręgu lubelskiego. Po przyjęciu i sprawnym losowaniu jedna grupa udała się nad jezioro Zagłębocze, druga została na miejscu.

 

Na zbiorniku Krzczeń dominowały sandacze, choć jak to bywa w życiu jedni mieli po dwie sztuki, była i czwórka, a niektórzy nic. Oczywiście okonie też się trafiały, czego dowiódł kol. Marcin Komar z koła Ryki łowiąc 6 okoni i dwa sandacze. Lepszy na Krzczeniu okazał się tylko kol. Grzegorz Lachowski z koła Elektrostal łowiąc cztery sandacze. Nad  jeziorem Zagłębocze klasę pokazał kol. Marian Guz z koła Puławy Miasto łowiąc szczupaka i 7 okoni. Drugi był kol. Paweł Wojteczko z koła LSM Fart z dwoma szczupakami, nadmienię że junior z koła Puławy Miasto Cezary Kustra też złowił szczupaka.

 

Druga tura była zdecydowanie słabsza. Jeśli chodzi o jezioro Zagłębocze wygrał ją co prawda kol. Konrad Kargul z koła Lublin Miasto łowiąc dwa szczupaki, największy 71 cm, za nim był kol. Leszek Władziński z koła Trawniki. Drugą turę zaliczyło tylko 7 zawodników.

 

Zbiornik Krzczeń obdarowywał równo i w II turze, wygrały dwa sandacze kol. Pawła Wojteczki przed dwójką kol. Krzysztofa Jusiaka z koła Trawniki. Trzeci był kol. Marian Guz z sandaczem i okoniem. Łącznie turę zaliczyło 12 zawodników.

Mistrzem okręgu w kat. seniorów został  kol. Paweł Wojteczko LSM Fart, drugi Konrad Kargul z koła Lublin Miasto, a trzeci był kol. Marian Guz z koła Puławy Miasto. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców. Mistrzem okręgu w kat. juniorów został kol. Cezary Kustra z koła Puławy Miasto.

 

Podziękowanie dla wszystkich zawodników za sportową postawę i zdyscyplinowanie, zwycięzcy jadą na Mistrzostwa Polski oraz dla sędziów za rzetelne sędziowanie.

Za rok być może rozegramy Mistrzostwa w innej formule indywidualnie i drużynowo by podnieść smaczek rywalizacji, a rotacja miejsc rozgrywania zawodów  z pewnością tylko urozmaici wędkowanie.

 

Szczegółowe wyniki oraz fotorelacja poniżej

 

 

Tekst kol. Rysiek Bąk 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama