Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody Spławikowe z okazji ,,Dnia Dziecka" - memoriał Marka Kośmidera

Aktualności | 2018-06-04 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W dniu czerwca 2017 roku na malowniczo położonym Zbiorniku w Bychawie komisja młodzieżowa ZO PZW Lublin przy udziale i pomocy zarządu koła PZW Bychawa przeprowadziła zawody Spławikowe z okazji ,,Dnia Dziecka" - memoriał Marka Kośmidera.
Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, 13-14 lat i 15-16 lat.

 

Ogółem w zawodach wzięło udział 47 dzieci zarówno zrzeszonych w PZW jak i osób nie zrzeszonych chcących w przyszłości zasilić nasze szeregi. Najwięcej dzieci było w kategorii do 12 lat 30 dzieciaków, co mamy nadzieję wpłynie na zwiększenie zainteresowania wędkarstwem wśród młodzieży i dzieci.

 

Pogoda była burzowa, ale wspaniała atmosfera sprzyjała wędkowaniu młodych adeptów wędkarstwa. Pomocy w pierwszych krokach z wędką, udzielali organizatorzy oraz wolontariusze komisji młodzieżowej.

Po wędkowaniu najmłodszej grupy wiekowej Prezes d/s młodzieży Dariusz Ciechański zorganizował dzieciakom konkurs rzutu piłeczkami do kotła zanętowego.

 

Wszystkie startujące w zawodach dzieci otrzymały wspaniałe upominki w postaci sprzętu wędkarskiego sponsorowanego przez Komisję młodzieżową przy ZO PZW w Lublinie, firmę Vimba oraz zanęty i wiaderka zanętowe, które przywiózł Paweł i Magda - właściciele firmy PISCARI i zarazem wielcy przyjaciele i darczyńcy całej Polskiej młodzieży wędkarskiej. Dzieciom zapewniono napoje chłodzące, odżywcze batoniki oraz ciepły posiłek w restauracji zapewniony przez komisję młodzieżową ZO PZW w Lublinie. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych otrzymali puchary, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale. Nad sprawnym działaniem biura zawodów czuwała koleżanka Jadwiga Arciszewska, Piotr Zawada oraz Michał Zawierucha - wszyscy z okręgowej komisji młodzieżowej

 

Sponsorami nagród była Komisja Młodzieżowa przy Okręgu PZW Lublin, producent zanęt i atraktorów wędkarskich firma Piscarii oraz producent wyczynowych spławików i ziem dla wędkarzy firma Vimba.
Szczególne podziękowanie należy się opiekunom łowiska w Bychawie, którzy cały czas służyli nam pomocą oraz Marianowi Geneji z koła SELEKT.

 

Wszystkie wyniki w załącznikach.

 

 

                                                                                                  Komisja Młodzieżowa ZO PZW Lublin

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.