Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody Spławikowe z okazji ,,Dnia Dziecka" - memoriał Marka Kośmidera

Aktualności | 2018-06-04 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W dniu czerwca 2017 roku na malowniczo położonym Zbiorniku w Bychawie komisja młodzieżowa ZO PZW Lublin przy udziale i pomocy zarządu koła PZW Bychawa przeprowadziła zawody Spławikowe z okazji ,,Dnia Dziecka" - memoriał Marka Kośmidera.
Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, 13-14 lat i 15-16 lat.

 

Ogółem w zawodach wzięło udział 47 dzieci zarówno zrzeszonych w PZW jak i osób nie zrzeszonych chcących w przyszłości zasilić nasze szeregi. Najwięcej dzieci było w kategorii do 12 lat 30 dzieciaków, co mamy nadzieję wpłynie na zwiększenie zainteresowania wędkarstwem wśród młodzieży i dzieci.

 

Pogoda była burzowa, ale wspaniała atmosfera sprzyjała wędkowaniu młodych adeptów wędkarstwa. Pomocy w pierwszych krokach z wędką, udzielali organizatorzy oraz wolontariusze komisji młodzieżowej.

Po wędkowaniu najmłodszej grupy wiekowej Prezes d/s młodzieży Dariusz Ciechański zorganizował dzieciakom konkurs rzutu piłeczkami do kotła zanętowego.

 

Wszystkie startujące w zawodach dzieci otrzymały wspaniałe upominki w postaci sprzętu wędkarskiego sponsorowanego przez Komisję młodzieżową przy ZO PZW w Lublinie, firmę Vimba oraz zanęty i wiaderka zanętowe, które przywiózł Paweł i Magda - właściciele firmy PISCARI i zarazem wielcy przyjaciele i darczyńcy całej Polskiej młodzieży wędkarskiej. Dzieciom zapewniono napoje chłodzące, odżywcze batoniki oraz ciepły posiłek w restauracji zapewniony przez komisję młodzieżową ZO PZW w Lublinie. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych otrzymali puchary, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale. Nad sprawnym działaniem biura zawodów czuwała koleżanka Jadwiga Arciszewska, Piotr Zawada oraz Michał Zawierucha - wszyscy z okręgowej komisji młodzieżowej

 

Sponsorami nagród była Komisja Młodzieżowa przy Okręgu PZW Lublin, producent zanęt i atraktorów wędkarskich firma Piscarii oraz producent wyczynowych spławików i ziem dla wędkarzy firma Vimba.
Szczególne podziękowanie należy się opiekunom łowiska w Bychawie, którzy cały czas służyli nam pomocą oraz Marianowi Geneji z koła SELEKT.

 

Wszystkie wyniki w załącznikach.

 

 

                                                                                                  Komisja Młodzieżowa ZO PZW Lublin

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama