Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Spławikowe Mistrzostwa Polski Weteranów 55+ - relacja i wyniki

Aktualności | 2018-05-30 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Spławikowe Mistrzostwa Polski Weteranów

 

Za nami bardzo gorące dni zmagań najlepszych zawodników z całej Polski. Szczególnie dotkliwie grzało ostatniego dnia zawodów gdzie słoneczko dopiekło, a delikatny wiatr nie przynosił ukojenia. Ryba jak to ryba brała jak zawsze najlepszym, Mistrzem Polski został Adam Kruk z Piotrkowa Trybunalskiego. Pierwszym wicemistrzem został Bogusław Brud  reprezentujący Boland Rzeszów, a trzecim Jan Sadowski z Okręgu Lublin OSW Rogóźno.

 

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla wszystkich zawodników którzy podjęli się łowienia w tak trudnych warunkach i w miłej i koleżeńskiej atmosferze, która była między innymi ich udziałem. Miejmy nadzieje że gościnna ziemia lubelska zostawiła miłe wspomnienia nie tylko tym z czołówki tabeli, ale wszystkim uczestnikom Mistrzostw.

 

Szczególne podziękowania należą się sponsorom, bez których na takim poziomie nie udałoby się przeprowadzić zawodów i nagrodzić tak wielu zawodników.

Wyniki, zdjęcia, relacja i film poniżej.

Więcej zdjęc ------>tutaj.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama