Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu w kategorii kobiet, juniorów i kadetów - relacja i wyniki

Aktualności | 2018-05-14 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W piękne i słoneczne dni 12 i 13 maja br. na zbiorniku w Markuszowie rozegrano Spławikowe Mistrzostwa Okręgu lubelskiego w wędkarstwie spławikowym kobiet, kadetów U-15 oraz juniorów U-20.

 

Wzorowo przygotowane łowisko przez kolegów z koła PZW w Markuszowie pod dowództwem Prezesa koła Kol. Piotrka Zawady, było przykładem doskonałej współpracy Władz Okręgu i koła Markuszów, za co serdecznie dziękujemy.

Rywalizacja była zacięta i po pierwszym dniu, bardzo trudno było wskazać faworytów w poszczególnych kategoriach. Dopiero drugi dzień rywalizacji wskazał nowych Mistrzów Okręgu. Nie było zerowych zawodników, niezależnie od umiejętności i poziomu każdy łowił rybki. Łowisko jeśli chodzi o rybostan dość równe.

 

Po zakończeniu rywalizacji nad wodą, przyszedł czas na posiłek oraz uroczyste ogłoszenie wyników. Dyplomy, medale oraz puchary dla czołowych zawodniczek i młodzieży wręczał Prezes ZO PZW w Lublinie Kol. Jerzy Leus, v-ce Prezes d/s młodzieży Kol. Dariusz Ciechański oraz Sędzia Główny zawodów Kol. Tadeusz Belowski.

 

 

Poniżej relacja fotograficzna oraz wyniki zawodów.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.