Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu w kategorii kobiet, juniorów i kadetów - relacja i wyniki

Aktualności | 2018-05-14 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W piękne i słoneczne dni 12 i 13 maja br. na zbiorniku w Markuszowie rozegrano Spławikowe Mistrzostwa Okręgu lubelskiego w wędkarstwie spławikowym kobiet, kadetów U-15 oraz juniorów U-20.

 

Wzorowo przygotowane łowisko przez kolegów z koła PZW w Markuszowie pod dowództwem Prezesa koła Kol. Piotrka Zawady, było przykładem doskonałej współpracy Władz Okręgu i koła Markuszów, za co serdecznie dziękujemy.

Rywalizacja była zacięta i po pierwszym dniu, bardzo trudno było wskazać faworytów w poszczególnych kategoriach. Dopiero drugi dzień rywalizacji wskazał nowych Mistrzów Okręgu. Nie było zerowych zawodników, niezależnie od umiejętności i poziomu każdy łowił rybki. Łowisko jeśli chodzi o rybostan dość równe.

 

Po zakończeniu rywalizacji nad wodą, przyszedł czas na posiłek oraz uroczyste ogłoszenie wyników. Dyplomy, medale oraz puchary dla czołowych zawodniczek i młodzieży wręczał Prezes ZO PZW w Lublinie Kol. Jerzy Leus, v-ce Prezes d/s młodzieży Kol. Dariusz Ciechański oraz Sędzia Główny zawodów Kol. Tadeusz Belowski.

 

 

Poniżej relacja fotograficzna oraz wyniki zawodów.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama