Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

SPINNINGOWE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2017.

Aktualności | 2017-10-31 | Publikujący: Koło PZW Start w Dęblinie

   W niedzielę 22 października rozegrane zostały spinningowe zawody wędkarskie ,które  zakończyły tegoroczny sezon  w  Kole PZW „Start”  Dęblin. Do ostatnich w tym roku zawodów nad Rz. Wisłą  stawiło się jedenastu członków z naszego koła.

 O godz. 7.30. zawodnicy  z wędkami ruszyli w pięciogodzinną ‘pogoń’ za drapieżnikiem. Mimo  wcześniejszego rozpoznania łowiska  i  stwierdzenia ,że słabo z rybami to jednak w tym dniu ryby dopisały .Praktycznie każdy z zawodników miał kontakt z rybą , którą można było przedstawić do punktacji. Złowiono ładne okonie ( jeden ponad 30 cm),szczupaki  i bolenia .

      Po podliczeniu punktów , ogłoszono wyniki  ,a następnie Prezes koła Jerzy Buzyrew  wręczył trzem  najlepszym  zawodnikom  nagrody  w postaci wartościowych bonów do realizacji w sklepie wędkarskim…;

 

1.     SŁAWOMIR   DŁUGOSZ      -    2950 pkt.

2.     DAMIAN   KAMOLA            -    2020  pkt.

3.     TOMASZ   KURDZIAŁEK      -    1720  pkt.

 

  Tradycyjnie na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni  na ciepły posiłek   o który dba Prezes Koła  i który w całości jest pokrywany z funduszy koła.

 

    To były ostatnie zawody organizowane przez nasze Koło „START" w tym sezonie, dlatego też wszystkim  Wędkarzom  biorącym udział nie tylko w tych zawodach, ale również  wcześniejszych organizowanych przez nasze Koło  pragniemy  jeszcze raz  pogratulować wyników i życzyć sukcesów w przyszłym sezonie wędkarskim. Mamy nadzieje, że pogoda pozwoli nam zorganizować pierwsze zawody podlodowe już w styczniu. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w kolejnym sezonie wędkarskim….. !

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama