SPINNINGOWE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2017.

Aktualności | 2017-10-31 | Publikujący: Koło PZW Start w Dęblinie

W niedzielę 22 października rozegrane zostały spinningowe zawody wędkarskie ,które  zakończyły tegoroczny sezon  w  Kole PZW „Start”  Dęblin. Do ostatnich w tym roku zawodów nad Rz. Wisłą  stawiło się jedenastu członków z naszego koła.

O godz. 7.30. zawodnicy  z wędkami ruszyli w pięciogodzinną ‘pogoń’ za drapieżnikiem. Mimo  wcześniejszego rozpoznania łowiska  i  stwierdzenia ,że słabo z rybami to jednak w tym dniu ryby dopisały .Praktycznie każdy z zawodników miał kontakt z rybą , którą można było przedstawić do punktacji. Złowiono ładne okonie ( jeden ponad 30 cm),szczupaki  i bolenia .

Po podliczeniu punktów , ogłoszono wyniki  ,a następnie Prezes koła Jerzy Buzyrew  wręczył trzem  najlepszym  zawodnikom  nagrody  w postaci wartościowych bonów do realizacji w sklepie wędkarskim…;

1.     SŁAWOMIR   DŁUGOSZ      -    2950 pkt.

2.     DAMIAN   KAMOLA            -    2020  pkt.

3.     TOMASZ   KURDZIAŁEK      -    1720  pkt.

Tradycyjnie na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni  na ciepły posiłek   o który dba Prezes Koła  i który w całości jest pokrywany z funduszy koła.

To były ostatnie zawody organizowane przez nasze Koło „START" w tym sezonie, dlatego też wszystkim  Wędkarzom  biorącym udział nie tylko w tych zawodach, ale również  wcześniejszych organizowanych przez nasze Koło  pragniemy  jeszcze raz  pogratulować wyników i życzyć sukcesów w przyszłym sezonie wędkarskim. Mamy nadzieje, że pogoda pozwoli nam zorganizować pierwsze zawody podlodowe już w styczniu. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w kolejnym sezonie wędkarskim….. !